Maxus e-Deliver 3 Elektrikli Van Nasıl? Alınır Mı, Kullanıcı Yorumları

Global anlamda milyonlarca kullanıcıya ulaşan Maxus, kullanıcı dostu otomobiller üreten bir marka olarak biliniyor. Özellikle ulaşım ihtiyaçlarına teknolojik çözümler geliştiren marka, yüksek performans, konfor ve güvenliği bir arada sunmayı başarıyor. Ayrıca firma, her modeli için en şık ve dinamik tasarımları da geliştiriyor. Bakalım siz Maxus e-Deliver 3 ‘in bu elektrikli van’ı siz beğenecek misiniz?

Maxus, yeni nesil otomobiller geliştirmeye devam ederken markanın en karakteristik modellerinden Maxus e-Deliver 3, ileri teknolojik özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Her ihtiyaca en özel şekilde cevap verebilen model, müşteriler için en iyi seçeneklerden biri olarak da görülüyor. Yüksek enerji verimliliği ve düşük emisyonu olan model, geleceğin temiz teknolojisine de katkıda bulunuyor. İşte, Maxus’un bu modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Maxus e-Deliver 3 Teknik Özellikleri

Maxus markasının en özel modellerinden olan e-Deliver 3, kapalı kasa bir kamyonet olarak trafikte yer alıyor. Yapısı bakımından kısa şasi panelvan olarak geçen modelde taşıma kapasitesi açısından 4,8 m3’lük bir oran bulunuyor. Bunlarla birlikte modelin motor gücünün 118 kW (160PS) olduğu biliniyorken motor tipi de %100 elektriklidir.

İlginizi Çekebilir:  Kuba MC3 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Toplamda 2 kişilik oturma yeri sayısına sahip olan model, ağırlık olarak da 2525 kilogram geliyor. Boş ağırlığı 1615 kg olan modelin taşıma kapasitesi de 910 kg’dır ve bu oran, rakiplerine göre çok daha yüksektir. 50,23 kWh batarya kapasitesine sahip olan ürünün azami gücü 118 ve azami tork birimi de 225’dir.

Ön ve arka diskten çift frenli olarak satışa sunulan model, çelik alaşım jantlara sahiptir. Ayrıca akıllı hırsızlık önleme, lastik basıncı izleme, arka park sensörü, geri görüş kamerası, tüm bölgelerdeki hava yastığı, otomatik klima, hız sabitleme ve ısıtmalı koltuklarıyla Maxus e-Deliver 3 modeli, kullanıcılara premium özelliklerle sunulmaktadır.

maxus e deliver 3 kullanıcı yorumları

Maxus e-Deliver 3 Kullanıcı Deneyimi

Yıllardır elektrikli araçlara olan hayranlığım artarak devam ediyordu. Sonunda artan benzin ve dizel zamlarıyla birlikte bir miktar para biriktirerek elektrikli araç satın almaya karar verdim. Fakat hangi modeli almam gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyordum. Galerici bir arkadaşımın tavsiyesiyle Maxus e-Deliver 3 satın almaya karar verdim. Modeli ilk satın aldığımda iç dizaynı ve estetik yapısı çok hoşuma gitti. Ayrıca menzil konusunda da üzmeyen model, 0’dan 100’e çıkışıyla çok başarılı bir performans sergiliyor. Bunlarla birlikte güvenliği de tam olarak sağlayan Maxus e-Deliver 3, şu an için tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Ape Ryder MD-10 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Maxus e-Deliver 3 Alınır Mı?

Türkiye’nin en özel elektrikli araçlarından biri olan Maxus e-Deliver 3, nakliye sıkıntısı yaşayanlar için en iyi ürünlerden biridir. Konfor donanımı açısından ful paket olan araç, menzil, hız ve tork gücü bakımından da kullanıcılarını üzmüyor. Güvenlik donanımları da tam olan araçta performans sekmesinde 0’dan 100’e başarılı bir çıkış göze çarpıyor. Bu nedenle Maxus e-Deliver 3 modeli, taşıma işleriyle uğraşacak kişiler tarafından gönül rahatlığıyla satın alınabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.