Tesla Cybertruck Nasıl? Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

Dünyanın elektrikli araç üretimindeki lider markalarından olan Tesla, farklı araçlarla piyasaya yön vermeye devam ediyor. Markanın teknolojiyi yakından takip eden Ar – Ge kadrosu, en özel araçlarla kullanıcıları memnun ediyor. Bu araçlardan biri de şüphesiz Tesla Cybertruck oldu Çevre dostu yakıt sistemlerinin mucidi olan marka, ergonomik ve tasarım harikası modellere de ev sahipliği yapıyor. Bu ürünlerle global anlamda satış rekorları kıran marka, şimdilerde Türkiye’de de herkesin beğenisini kazanıyor.

Tesla markasının tasarımıyla tartışmalara konu olan aracı Tesla, şimdi Türkiye’de alıcılarıyla buluşmaya başladı. Teknik özellikleriyle herkesi memnun eden araç, performanslı ve güvenli modellerden biri olarak gösteriliyor. İşte, herkesin merakla araştırdığı Tesla Cybertruck modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Tesla Cybertruck Teknik Özellikleri

Son zamanların en çok merak edilen elektrikli araçlarından Tesla Cybertruck, motor gücü bakımından 690HP ile kullanıcılarına sunuluyor. Ayrıca bu güçlü motor, 1117 Nm değerinde olan tork sistemi ile çalışıyor. Azami hız konusunda rakiplerine fark atan model, tam 210 km/h azami hıza çıkabiliyor. Bu noktada araç, 0’dan 100 kilometreye sadece 2.9 saniye içerisinde çıkabiliyor. Bunlarla birlikte üç motor sistemine ve dört çeker sürüş sistemine sahip olan model, motor türü olarak da AC Permanent Magnet sistemini bünyesinde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir:  Skywell ET5-LR Elektrikli Araba Nasıl? Kullanıcı Yorumları ve Alınır Mı?

Batarya bölümüyle de herkesi memnun eden araçta 200kWh batarya sistemi bulunuyor. Bu batarya sistemiyle birlikte aracın tam 750 km’ye kadar tek seferde gidebildiği de ifade ediliyor. Ayrıca aradın DC şarj hızı 250 kW olarak ölçülmüşken AC şarj hızı da 11 kW olarak görülüyor. Birçok ekstra özelliği de barındıran Tesla Cybertruck modeli, ergonomik olarak da alıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

Tesla Cybertruck Kullanıcı Yorumu

Yıllardır Tesla hayranı bir insan olarak Tesla Cybertruck modelinin ülkemize gelmesini dört gözle bekliyordum. Her ne kadar tasarımı birçok insan tarafından beğenilmese de ben aracın çevre dostu olmasını ve yüksek performans değerine sahip olmasını beğenmişti. Ülkemize giriş yapar yapmaz hemen aracı satın aldım. Elektrikli araçlara göre harika bir menzil seviyesine sahip olan modelde batarya sistemi de oldukça tatmin edici. Hızlı şarj özelliğiyle yolda kolayca şarj olan aracımla tam 700 kilometrenin üzerinde bir yolculuk yapabiliyoruz. Ayrıca ergonomik olarak da mükemmel olan araçta kullanım sağlayıp da sorun yaşayanı hiç görmedim. Ben de şahsi olarak her özelliğiyle Tesla Cybertruck modelini çevreme tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Peugeot E-2008 Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Tesla Cybertruck Alınır Mı?

Elektrikli araçlar konusunda her zaman tepede olan Tesla markası, Tesla Cybertruck modeliyle de zirveyi zorluyor. Menzil konusunda rakipsiz olan marka, azami hızıyla da sınırları zorlar durumda. Hızlı şekilde şarj olduğundan tek bir şarjla oldukça uzun mesafeler kat edebiliyor. Ayrıca ülkemizde Tesla dolum noktalarının da çoğaldığını görüyoruz. Bu nedenle elektrikli araçlar arasından en iyisini almak istiyorsanız Tesla’nın bu SUV modelini tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.