Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en yeni ve kaliteli elektrikli bisiklet üreticilerinden bir tanesi olan Corelli’nin Keila S model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Corelli Keila S elektrikli bisiklet inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Elektrikli bisikletler artık günden güne daha popüler hale gelmeye başladı. Bunun en büyük sebebi çevreci, ekonomik ve sağlıklı olmasıdır. Elektrikli bisikletler kısa mesafelerde tek kişilik ulaşım için en ideal araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye elektrikli bisiklet konusunda dünyanın gelişmiş teknoloji sahibi ülkeleri arasındadır. Bir çok yerli marka tüm dünyada elektrikli bisikletlerini satmaktadır. Bu markalardan bir tanesi de Corelli firmasıdır. Daha yeni yeni adını duyurmaya başlayan Corelli, kaliteli, özellikli ve uygun fiyatlı bisikletleriyle dikkat çekiyor. En yeni modellerden olan Corelli Keila S elektrikli bisiklet ise erkek veya kadın fark etmez her iki kullanıcı tipini de hitap ediyor.

Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Aikema marka 250 W 45 Nm tork gücünde bir motoru bulunuyor. 45 Nm tork olması çekiş gücünü piyasada bulunanların en iyileri arasında yapıyor. Batarya kapasitesi 36V 12.8Ah voltaj değeri ile yine çok iyidir. Shimano Altus model 8 vites sahibidir. KMC Z7 zincir tipi bulunuyor. Son hızı 25 km/s saat olarak sınırlandırılmıştır. Yapabildiği yol ise 40-60 km arasındadır. Direksiyon üstünde LCD display ekran bulunuyor. 28″ (inç) jantlara sahiptir. Ana kadro yani iskelet alüminyumdan üretilmiş olup bisikletin ağırlığı 21.9 kilogramdır.

İlginizi Çekebilir:  RKS ZF15 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Teknik Özellikler
MotorGücü 250 Watt
Batarya Kapasitesi 36 V 12.8 AH
Vites Sayısı 8 Vites
Ana Ruble Shimano 1X8
Ana Kol 38 T 170mm
Gösterge Ekranı Var (LCD)
Net Ağırlığı 21.9 kg
Taşıma Kapasitesi 130 kg
Menzil 40-60 km
Maksimum Hız 25 km/s
Fren Sistemi Ön/Arka Hidrolik Disk
Jant Çapı 28″
İskelet Malzemesi Alüminyum
Ön Far LED (Batarya Beslemeli)
Arka Far LED (Batarya Beslemeli)
Şarj Süresi 4-6 Saat
Garanti Süresi 24 ay
Corelli Keila-S Gösterge Ekranı

Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Hafta sonları sahil kenarında veya Abant gölü çevresinde gezinmek eşim ve benim hobimiz. Sıradan pedallı bisikletle yapıyorduk. Ancak artık bir elektrikli bisiklet alarak daha uzun mesafeler gezmek istiyorduk. Bu yüzden araştırma yaparken eşime kadınların daha rahat kullanacağını düşündüğümüz Corelli Keila S elektrikli bisiklet aldık. Muhteşem kullanışlı bir bisiklet olduğunu söylemeliyim. Çekişi o kadar güzel ki dimdik yokuşları bile çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Ümit 28 Delta N3 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bataryasının büyük kapasiteli olması sürüş mesafesini çok fazla uzatıyor. Düz yolda 40 km menzili rahatlıkla geçiyor. Şehir içi kullanımlarda ise en rampalı yollarda bile 30 km’yi rahat rahat geçiyor. Batarya çıkartılabilir olduğu için evde şarj ederek kullanıyoruz. Frenleri hidrolik desteğine sahip olduğundan çok güçlü ve güç istemiyor. Gösterge ekranı büyük ekranlı. Ayrıca telefon uyumlu olduğu için sürekli kontrol edebiliyorsunuz. Ekranda yapılan toplam yol, hız bilgisi, şarj durumu ve diğer parametreler takip edilebiliyor. Ön ve arka farları gösterge ekranından kontrol edilebiliyor. Yağmurlu havalarda bile suya dayanıklı elektronik aksamı olduğundan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Bu bisiklet daha çok premium sınıfta yer alıyor. Ne kadar yüksek fiyat o kadar kalite anlamına geliyor. Biz alıp bir kaç ay sonra bozulması yerine kaliteli alıp uzun yıllar kullanmak için Corelli Keila S model elektrikli bisiklet aldık. Yerli bir marka olduğu için servis ve garanti sorunu yaşanacağını düşünmüyorum. Özellik olarak rakiplerinin çok daha ilerisinde bir cihaz. Sizde kaliteli bir elektrikli bisiklet almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.