Motolux F8 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Alınır Mı?

Elektrikli motosiklet modelleri arasında en sevilenlerden Motolux F8, şimdilerde kampanyalı fiyatları piyasaları alt üst ediyor. Bayilerde ve dijital ortamlarda satış rekorları kıran modeller, kullanıcılarından da her daim tam not almayı başarıyor. Bu durum, markanın bünyesinde yer alan modellerdeki yüksek motor gücü ve kapasitesi yüksek batarya sistemleri ile mümkün oluyor.

Şimdilerde uzmanların sürekli önerdikleri Motolux F8 modeli, fiyat performans açısından tam bir canavar olarak lanse ediliyor. Ek özellikleriyle de büyüleyen araç, güvenlik ve ergonomi açısından da istenileni tam olarak veriyor. Fren sisteminden lastiklere kadar özenle dizayn edilen elektrikli motosiklet, sofistike tasarım çizgilerini de bünyesinde barındırıyor. İşte, elektrikli motosiklet severlerin merakla araştırdıkları Motolux F8 modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Motolux F8 Teknik Özellikleri

Motolux F8 modeli, kullanıcılarına tam 500W motor gücü ile birlikte gelmektedir. Bu motor gücü sayesinde araç, uzun süre 25km/h hızlara kadar çıkabilmektedir. Ayrıca modelin toplam menziline baktığımızda 35 – 55 km aralığında olduğunu da görebiliyor. Güvenlik açısından sadece kampana fren sistemlerinin kullanıldığı araçta toplam ağırlığın da 134kg olduğu görülebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Apec APM5 (Volta) Üç Tekerlekli Elektrikli Moped Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bunların yanı sıra Motolux F8 modeli, elektrikli motosiklet sevenler için 48V – 20Ah’lik bir batarya birimini de sunuyor. Bu bataryanın giriş voltajı ise mühendisler tarafından 220 – 240V olacak şekilde tasalanmış. Ayrıca bu güçlü batarya, elektrik sarfiyatındaki tasarruf sayesinde sadece 6 – 8 saat aralığında hızlıca şarj olabiliyor. Bunlarla birlikte aracın boyutları da 1620x660x1055mm olarak sıralanıyor. Ayrıca tekerlek kısmında ise 14×2.50 Dublex / 14×2.50 Dublex ölçüleri tercih edilmiş. Yüksüz olarak toplamda 34kg geldiği bilinen aracın ek özellikleri de led arka stop, pedal destek ve pedal sensörü olarak sıralanıyor.

Motolux F8 Kullanıcı Yorumları

Babamın yaşı ilerlediği için artık araba kullanmasını istemiyorduk. Ona hem yakıt masrafı olmaması açısından hem de sadece kısa mesafelere gidebilmesi için bir elektrikli motosiklet almaya karar verdik. Uzun araştırmalar sonucunda en uygun modelin Motolux F8 olduğuna karar kıldık. Ergonomik olarak tam babama göre olan model, hafif olmasıyla da kendisine keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Ayrıca modeldeki ekstra özellikler de babamın güvenli bir sürüş yaşamasına kolaylık tanıyor. Kendi yaptığım testlerde de hız durumunun normal olduğunu ve fren sisteminin oldukça iyi çalıştığını fark ettim. Ben de arada sırada motosikleti kullanıyorum. Bu nedenle hem babamın hem de benim araçtan memnun olduğumuzu söylemem gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Himo ZB20 Bisiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Motolux F8 Alınır Mı?

Rakipleri arasında en hafif modellerden biri olan Motolux F8, performans açısından da yapılan her testten tam not alıyor. Fren konusunda da kampana sistemler ile güven veren model, şarj olma süresinin kısalığıyla da kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Kısa mesafelere daha uygun hızlarda giderek aracınızda güçlü bir batarya sisteminin olmasını istiyorsanız Motolux F8 modelini satın alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.