Onvo OV43250 43″ Full HD Android Smart LED TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yeni markalarından olan Onvo’nun OV43250 kodlu 43 inç full hd android Smart LED televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OV43250 43″ full hd Android Smart Led TV inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Onvo, Mehmet Atmaca Elektronik şirketine bağlı olan bir markadır. Son yıllarda adından çok fazla söz ettirmeye başlamıştır. Uygun fiyatı ve yüksek özellikleri oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle A101, Bim, Şok ve Migros gibi zincir marketlerde indirim ürünü olarak sıklıkla görülmektedir. Hemen her boyda ekrana sahip cihazları olan Onvo’nun OV43250 model kodlu 43 inç televizyonu da fiyatı ve özellikleri ile göz doldurmaktadır.

Onvo OV43250 43″ Full HD Android Smart LED TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: 43 inç büyüklüğünde 108 cm ekranı bulunuyor. 1920×1080 ekran çözünürlüğü vardır. Full HD kalitede yayın yapabilmektedir. HDR özelliği yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Cosori XXL Airfryer (5.5 Litre Wi-Fi) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Multimedya Özellikleri: Android 9.0 işletim sistemi ile gelmektedir. Smart TV olduğu için Netflix ve Youtube uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Ayrıca uygulama yükleyebilme özelliği vardır. 1 GB ram ve 8 GB dahili hafıza sahiptir.

Bağlantı Özellikleri: Bu televizyonda zaten wifi yüklü olarak gelmektedir. Ancak kablo ile internet bağlantısı yapabilirsiniz. 2 adet USB ve 3 adet HDMI girişi bulunmaktadır. COAX dijital ses çıkışı vardır. Bilgisayar bağlantı girişi ve kulaklık giriş yeri vardır.

Ses Özellikleri: 16 watt gücünde iki adet haporlörü bulunmaktadır.

Boyutlar ve Ağırlık: Kutusunun içinden V tipi ayaklıklarla birlikte çıkmaktadır. Televizyonun ağırlığı 7.2 kilogramdır, kutu ağırlığı ise 9.5 kilogramdır.

Onvo OV43250 43″ Full HD Android Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Sürekli mutfakta oturmamız sebebiyle bir televizyon gerekiyordu. Araştırma yaparken A101’e aldın aldın ürünü olarak geldiğini gördüm ve bende aldım. Ben aparat ile duvara sabitledim. Ekranı beklediğimden çok daha iyi çıktı. Oldukça net ve akıcı bir görüntü sağlıyor. Çok canlı ekrana sahip. Kurulumu basit olduğundan bir kaç dakika içerisinde hemen izlenebilir hale geliyor. Kanal geçişleri beklediğimden daha hızlı çıktı. Kumandası da çok fonksiyonel ama düğmeleri biraz sıkışık olduğundan yanlış düğmeye bastığım oluyor. İnternete bağlanırken biraz bekleme süresi var. Ondan sonra netflix ve Youtube izlerken hiç sorun yaşamadım. Başka televizyonlar gibi uygulamadan kendi kendine çıkma sorunu yok. Ses kalitesi ortalama seviyede ve benim için yeterli oluyor. Ancak ses kalitesini çok sevmedim.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OV65351 65" Ultra HD Android Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Onvo OV43250 43″ Full HD Android Smart LED Televizyon Alınır Mı?

Bu televizyonun özelliklerinde markası daha duyulmuş cihazlara baktığınızda en az iki kat daha pahalı olduğunu göreceksiniz. Onvo, çok güzel ve ucuz bir televizyon üretmiş. Almak isterseniz içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca fiyat performans televizyonları arasında en üstlerde yer almaktadır.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.