Philips (HI5918/20) Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük elektronik aletler üreticilerinden bir tanesi olan Philips’in buhar jeneratörlü ütüsü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philip buhar jeneratörlü ütü teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ütü yapmak her zaman zor ve meşakkatli bir iş olmuştur. Bu sebeple ütü yapmak herkes için bir işkencedir. Ancak kullandığınız ütü kaliteli ise bu işkence olmaktan çıkar. Yapılan araştırmalara göre dünyanın en kaliteli ve sağlam ütülerini ürettiği varsayılan Philips’in buhar kazanlı ütüsü işleri oldukça kolaylaştırmaktadır. Şimdi gelin Philips HI5918/20 buhar jeneratörlü ütü teknik özelliklerine bakalım.

Philips (HI5918/20) Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2400 w gücünde bir ısıtma kapasitesine sahiptir. Al su haznesinin hacmi 1100 ml su alabilmektedir. Otomatik kapanma ile kireç ve damlama önleme sistemlerine sahiptir. Maksimum 5.2 bar buhar basıncı vardır. Ütü yaparken doldurulabilme özelliğine sahiptir. Kablo uzunluğu 1.76 metredir. Bu ütünün toplam ağırlığı 3.2 kilogramdır. 27 cm yükseklik, 26.1 cm genişlik boyutlarındadır.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR695 Peta Seramik Tabanlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Buhar özellikleri: Dikey ve şok buhar özellikleri vardır. Şok buharı dakikada 200 gram, sürekli buhar ise 150 g/dk kapasitesine sahiptir.

Philips Buhar Jeneratörlü Ütü Kullanıcı Yorumu

İki oğlum, eşim ve ben çalışanlar insanlar olduğumuz için sürekli bir ütü yapmak zorundayım. Sıradan ütü sahibiyken saatlerce ütü yapmak zorunda kalıyordum. Ancak artık yaşımın verdiği yorgunlukla ütü yapmak benim için bir işkence halini almıştı. Bende Bim markete uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Philips buhar jeneratörlü ütü aldım ve 1 yıldır kullanıyorum. Bu ütü aldıktan sonra rahat bir nefes aldım desem yeridir. Alt haznesinde suyu dolduruyorum ve ütü yapmaya başlıyorum. Daha önce bastırma ve defalarca kez üstünde geçmek zorunda olduğum kırışıklıkları bir kerede düzeltiyor. Özellikle gömlek ve pantolonları jilet gibi ütülüyor. Zorlu kumaşlarda bile şok buharı sayesinde hiç zorlanmadan ütü yapabiliyorum. Su haznesini doldurduktan sonra tüm evin ütüsünü bir kerede su eklemeden yapabiliyorum. Perde ütülerken artık çok rahatım. Hatta şok buharını kullanarak bazen askıda olan gömleklerin kırışıklarını bile açtırdığım oluyor. 360 derece dönebilen hortumu sayesinde zorlanmadan çevirebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Buharlı Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Philips Buhar Jeneratörlü Ütü Alınır Mı?

Bu ütünün en kötü yanı taşımasının zor olmasıdır. Çünkü su haznesi ve ütü iki parça olduğundan saklama ve taşıması zor. Yatay bir şekilde saklamak zorunda kalıyorsunuz. Ancak dediğim gibi sürekli ve fazla ütü yapan biriyseniz mutlaka evinizde olması gerekiyor. Bim aktüel ürün olarak uygun fiyatlı satıldığı oluyor. Sizde takip ederseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.