Blaupunkt Taste Master Dijital Airfryer Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Alman markası olan Blaupunkt’un Blaf03 Taste Master 1500 W 4.5 L airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Blaupunkt Taste Master 4.5 Litre airfryer kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Blaupunkt, özellikle oto ses sistemleri ve klima konusunda adını uzun yıllardır duyuran bir markadır. Almanya’da ev aletlerini zaten eskiden beri satmaktaydı. Ancak Türkiye’de çok ürün çeşitliliği bulunmuyordu. Ancak bir kaç yıl önce her şey değişti. Blaupunkt, Türkiye pazarında çok çeşitli özelliklerde cihazlarını satmaya başladı. Bunlardan birisi de airfryer yani yağsız fritöz ürünleridir. Son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan bu cihazı Blaupunkt Türkiye pazarında satmaya başlamıştır. Hatta Bim marketlerde bile yerini almaya başlamıştır. Bu konuda Blaf03 model kodlu Taste Master dijital Airfryer modeli uygun fiyatı ve üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.

Blaupunkt Taste Master Dijital 4.5 L Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Yağsız fritöz olarak geçen bu cihaz 1500 W gücündedir. Çıkartılabilir pişirme haznesi sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Isıya dayanıklı tutma kolu mevcuttur. Yemek pişirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik kapanmaktadır. Dijital LED ekranı ve dokunmatik tuşları bulunuyor. Yedi programı sayesinde istediğiniz yiyeceği tek tuşla pişirebiliyorsunuz. Sıcaklık ayarıyla ısıtma ve ılıtma işlerini yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Altus AL 413 Bulaşık Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Blaupunkt Taste Master Dijital 1500 W 4.5 L Airfryer Kullanıcı Yorumu

Ne zamandır evimde kullanmak için airfryer almak istiyordum. Çünkü yağda yapılan kızartmaların çok sağlıksız olduğunu düşünüyorum. Araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Blaupunkt’un 4.5 litrelik airfryerını aldım. Önce hacmi küçük gelir diye düşünüyordum. Ancak yanıldığımı fark ettim. 4 kişilik bir aileyiz ve pazar kahvaltılarında bize yeterli olacak kadar kızartma yapıyor. Patates, kabak, biber ve patlıcan kızartmalarını tıpkı tavada yapmış gibi lezzetli kızartıyor. Çocuklar hiç anlamıyorlar bile. Bazen değişik yiyecekleri yaptığım oluyor. Düğmesine basıyorum ve pişme sonrasında sesli olarak beni uyarıyor. Dijital ekran olması pişirme aşamasını ve süresini takip etmemde yardımcı oluyor. Köfteleri yaparken kurutmuyor ve içinin tamamen pişmesini sağlıyor. Bir kaç defa tavuk kanat ve pirzola yaptım. Kesinlikle mükemmel oldu. İçi sulu ama pişmiş bir şekilde verdi. Pişirme sonrasında temizlemesi gayet kolay oluyor. Zaten sepetini bulaşık makinesinde yıkıyor. İç bölmesini ise nemli bir bezle siliyorum. Mutfakta çok şık bir görüntüsü var. Eve gelen misafirlerim markasını merak edip almak istiyorlar. Hatta çok pahalı bir cihazdır diye söylüyorlar. Hamur işi yapabileceğinizi belirtiyim. Hamur kızartmalarında çok güzel oluyor. Kek konusunda ise altını ve üstünü eşit biçimde pişiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Blaupunkt Taste Master Dijital 1500 W 4.5 L Airfryer Alınır Mı?

Blaupunkt markasını özellikle erkekler çok iyi bilirler. Pek çok arabanın fabrika çıkışı olarak üstündeki teyp bu markadır. Araba kullanıldığı süre boyunca da kullanılır. Burada demek istediğim şey Blaupunkt’un ömürlük elektronik cihazlar ürettiğidir. Airfryer konusunda da çok başarılı. Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Hatta Bim’e piyasa fiyatının yarısına geliyor. Eğer sizin de airfryer ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Blaupunkt Taste Master Dijital Airfryer Teknik Özellikleri
Güç 1500 Watt
Pişirme Haznesi Hacmi 4.5 Litre
Cihaz Ağırlığı 4.5 kg
Çıkartılabilir Hazne Var
Sıcaklık Ayarı Var 40°-200° C
Zamanlama 1-30 Dakika
Gövde Malzemesi Çelik
Dokunmatik Tuşlar Var
Program Sayısı 7
Maksimum Sıcaklık 200 °C
Otomatik Kapanma Var
Model Kodu Blaupunkt Blaf03

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.