Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en büyük küçük ev aletleri üreticisi olan Arzum’un Ar4070 Cleancompact Cyclone elektrik süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone elektrik süpürgesi teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Küçük ev aletleri denildiği zaman Türkiye’de ilk akla gelen markalardan bir tanesi de Arzum markasıdır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle dikkat çeken Arzum, her gelir grubuna ürünler üretmektedir. Elektrik süpürgesi konusunda da oldukça iyi bir marka olan Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone elektrik süpürgesi A101, Şok ve Bim gibi marketler oldukça uygun fiyatlara satılabilmektedir. Şimdi gelin bu süpürgenin özelliklerine bakalım.

Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Elektrik Süpürgesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir

Teknik Özellikleri: 890 W motor gücü ile güçlü bir emiş yeteneğine sahiptir. Kuru emiş türü ile en az pisliği dışarı salmaktadır. Toz torbasız olması yine sağlıklı olmasını sağlıyor. Tam hızda çalışırken 77.8 desibel ses çıkartmaktadır. Ergonomik tutma yeri ve 5 metre uzunluğunda kablosu vardır. Ayrıca kablosunu otomatik olarak geri sarma özelliği mevcuttur. Teleskobik borusu süpürme sırasında çok efor sarf etmemeyi sağlar. Yatay bir süpürge olan Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone dikey pozisyonda saklanabiliyor. EPA ve HEPA filtreleri sayesinde oldukça sağlıklıdır. Kutu içeriği olarak dar aralık başlığı, halı ve sert zemin ucu, toz alma ve yatak döşek başlıkları çıkmaktadır. 1.8 litrelik toz haznesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Elektrik Süpürgesi Kullanıcı Yorumu

A101 markete uygun fiyatlı olarak geldiği için bir tane almıştım. Bundan önce 15 yıldır yine Arzum elektrik süpürgesi kullandığım için gözüm kapalı aldım. Kutusunu açtığımda gerçekten kaliteli ve sağlam yapısı ilk dikkatimi çeken yer oldu. Süpürme sırasında emiş gücü gayet güzel. Halı üzerinde bulunan yapışmış kirleri bile çektiği oluyor. Başlıkları sayesinde köşe kenar süpürmelerinde güzel iş çıkartıyor. O kadar güçlü bir emiş gücüne sahip ki halıyı da kendisiyle birlikte götürdüğü oluyor. Çalışması sırasında çok fazla ses çıkartmıyor. Eskiden elektrik süpürgesi çalıştığı zaman evdeki herkes rahatsız oluyordu. Ama bu süpürgede böyle şey asla olmuyor.

Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Elektrik Süpürgesi Alınır Mı?

Eğer uygun fiyatlı ve kaliteli bir süpürge arıyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Öyle markası ne olduğu belli olmayan süpürgelerden değil. Hani evladiyelik diye tabir edilecek cinsten oldukça kaliteli bir yapısı var. Kolay kolay arıza çıkartmıyor. Zaten 2 yıl garanti süresi bulunuyor ve Arzum yetkili servisi Türkiye’de yaygın olduğu için sorun yaratmıyor. Sonuç olarak Arzum zaten kaliteli olduğu için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.