Aprilla AHC 5035 Profesyonel Şarjlı Saç Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kişisel bakım cihazları üreten Aprilla’nın AHC 5035 profesyonel şarjlı saç kesme makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHC-5035 saç kesme makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Pandemi döneminden sonra insanlarda kendi saç ve sakalını kesmek alışkanlık haline geldi. Hatta herkes kişisel olarak saç sakal kesme makinesi tutuyorlar. Çünkü berberlerde bir makineyi yüzlerce kişi kullanıyor. Durum böyle olunca 3 yıldan fazla bir süredir herkes kendi tıraş makinesini alıyor. Bu konuda piyasada çok farklı marka ve modellerde tıraş makineleri vardır. Bunlardan bir tanesi de Aprilla markasıdır. Özellikle A101 marketlerde sıklıkla gördüğümüz Aprilla markasının AHC5035 model şarjlı saç kesme makinesi çok güzel ve uygun fiyatlı bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Aprilla AHC 5035 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?

Teknik Özellikleri: Lityum bataryası sayesinde tam şarj ile 120 dakikaya kadar çalışma süresi vardır. IPX7 seviyesinde su geçirmezdir. 0.5 mm hassasiyetinde kesim yapabilmektedir. Paslanmaz çelik bıçakları bulunuyor. Ayrıca bıçak uzunluğu ayarlanabiliyor. Kutusunun içinden 3 mm, 6mm ve 9mm boyutlarında kesme tarakları çıkıyor. Tıraş sonrası yıkanabilir ve ve kolay temizlenebilir.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS 2013 Saç Düzleştirici Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Aprilla AHC 5035 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Kullanıcı Yorumu

Esmer tenli olduğum için sürekli olarak berbere gidiyordum. Özellikle ense kıllarım çok çabuk uzuyor. Bende artık kendime bir saç kesme makinesi almam gerekiyor. Daha önce kullandığım kablolu olanı vardı. Bunun kötü yanı çalışma alanının kablo nedeniyle kısıtlı olmasıydı. Bende A101 marketten Aprilla AHC 5035 saç kesme makinesi aldım. Sakal faullerimi her gün düzeltiyorum. Sıfıra yakın bir şekilde kesiyor. Saç konusunda gayet başarılı. Asla yolma gibi şey olmuyor. Kesme bıçaklarını kullandıktan sonra yıkıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca uzun süre kullanım sonrasında bile keskinliğini kaybetmedi. Tam şarj ettikten sonra 10-15 gün kullanıyorum. Kullanım sırasında elinizi yormuyor. Ayrıca motoru çok titreşimli değil.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHC 5018 Erkek Bakım Seti Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Aprilla AHC 5035 Şarjlı Saç Kesme Makinesi Alınır Mı?

Aprilla markası A101 marketlere özel ürünler üreten bir marka. Cihazları da söylenenin aksine çok güzel ve kaliteli. Evimde bir kaç tane daha Aprilla cihazı var ve sorunsuz şekilde kullanıyorum. Sonuç olarak Aprilla şarjlı saç kesme makinesi evde işinizi her türlü görecek bir makinedir. Piyasada satılan rakiplerinin neredeyse 4’te 1 fiyatına satılıyor. Sizde gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.