Polosmart Oto Çakmak Çoklayıcı Nasıl, Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumları – Bim

Bu hafta Bim markete aktüel ürün olarak gelen oto çakmak çoklayıcı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca oto çakmak çoklayıcı inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Otomobillerin bir çoğunda bir tane çakmak girişi bulunuyor. Bunlar bir nevi otomobillerin elektrik prizleridir. Ancak yolculuk sırasında birden çok kişinin şarj ihtiyacı olduğunda zorluk yaşatabilmektedir. Bu sebeple sonradan alınan çakmak çoklayıcılar otomobillerde elektrik ihtiyacının birden fazla kişi tarafından kullanılmasına olanak sağlıyor.

Bim Polosmart Oto Çakmak Çoklayıcı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Aslında bunun için çakmaklık girişi artırıcı adı verirsek daha iyi olur. Düşünün bir uzun yola gidiyorsunuz ve aracınızda 3 kişinin birden şarjının bitmeye başladığını. Bunun için bir elektriğe ihtiyacınız var. İşte burada bu çakmaklık çoklayıcı devreye giriyor. 3 tane giriş yeri olan bu çoklayıcının içinde küçük aydınlatma ışıkları bulunuyor. Üstünde bulunan açma kapama düğmesi ile kullanmadığınız zaman kapatabilirsiniz. Arkasında 20 santim uzunluğunda bir uzatma kablosu bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Mutfak Tartısı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Polosmart Oto Çakmak Çoklayıcı Kullanıcı Yorumu

Ben Bim markete uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm için bir tane aldım. Üründen gayet memnunum. Sürekli olarak çocuklarla birlikte İstanbul’dan Nevşehir’e gidip geliyorum. Yolculuk sırasında çocuklar sürekli telefonlarıyla oynadıkları için şarj ihtiyaçları oluyor. Bununla birlikte artık iki telefonu aynı anda rahatlıkla şarj edebiliyoruz. Ben 3 telefonu aynı anda şarj ederek saatlerde kullandım ve bir sorun yaşamadım. Kablosu çok ince olmadığından diğer araç elektronik cihazları gibi hemen kopmuyor.  Işıklı olması gece yolcuklarında çok iyi oluyor.

Polosmart Oto Çakmak Çoklayıcı Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman iki kutu süt parasına bu cihazı alabiliyorsunuz. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Hatta ben alırken arızalanır diye 2-3 tane alıyorum. Bir tanesini rahatlıkla 1 yıl kadar kullanıyorum. Benim gibi aileniz ile sürekli uzun yolculuklar yapıyorsanız kurtarıcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Kulakiçi Kablosuz Tws Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.