Polosmart Saç Sakal Düzeltme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin uygun fiyatlı elektronik ürünler üreten markası olan Polosmart’ın saç sakal düzeltme makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Bim’de satılan Polosmart saç sakal düzeltme makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Erkekler için çok önemli ürünlerinden olan saç sakal düzeltme makinesi mutlaka evde olması gerekiyor. Özellikle pandemiden sonra insanlar berberlere gitmek yerine evde kendileri bu işlerini görür hale geldiler. Çünkü kendi şahsi makineleri ile işlerini görüyorlar. Piyasada bir çok markada pek çok saç sakal düzeltme makinesi bulunuyor. Özellikle Bim marketlerde satılan polosmart markası herkesin ulaşabileceği fiyatlarda ürünler üretiyor. Polosmart saç sakal düzeltme makinesi uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çekiyor.

Polosmart Saç Sakal Düzeltme Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: En çok merak edilen sorularından bir tanesi şarjlı mı sorusudur. Evet Polosmart saç sakal kesme makinesi şarjlıdır. Şarj olma süresi 120 dakikadır. Kesme başlığı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ayrıca keskin bıçakları vardır. Beyaz renkte üretilmiş olup, pratik kullanımı vardır. 35 mm’ye kadar kıl kesebilme özelliği vardır. Güçlü motoru ile kalın ve sert sakallarda bile başarılı olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Şarj Süresi 120 Dakika
Kesme Başlığı Paslanmaz Çelik
Çalışma Süresi 60 Dakika
Suya Dayanıklılık Var
Güç Işığı Var
Şarj Oluyor Işığı Var
Kademe 1
Max Kesim Uzunluğu 35 mm
Şarj Ünitesi Yok
Şarj Kablosu Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Polosmart Saç Sakal Düzeltme Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben esmer olduğum için yüzümde çok fazla sakal var. Ayrıca ense kıllarım da kısa sürede uzuyor. Kısa sakal bırakıyorum ama sürekli düzeltmek için berbere gitmem gerekiyor. Bende buna son vermek için az param ile Polosmart saç sakal düzeltme makinesi aldım. Beyaz renkte çıkması beni sevindirdi. Oldukça şık bir görünümü var. Tam şarj olması 2 saat kadar sürüyor. Ben günlük 10 dakika falan çalıştırıyorum bir hafta boyunca yeterli oluyor. Sakallarımı sıfır bir şekilde düzeltiyor. Ayrıca ince çizgileri bile alıyor. Ense kıllarımı alırken asla yolma olmuyor. Çalışırken biraz titreşimli çalışması dışında bir sorunu yok.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Kulakiçi Kablosuz Tws Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Polosmart Saç Sakal Düzeltme Makinesi Alınır Mı?

Bu tür makinelerin çok ucuzları var. Ben bir tane işportadan almıştım hiçbir iş görmedi. Ancak Polosmart çok uygun fiyatlı olmasına rağmen üstüne düşen görevi güzel bir şekilde yapıyor. Her gün kullanmama rağmen bir sorun ile karşılaşmadım. Hem ikide bir berber parasından kurtuldum hem de istediğim gibi ense kıllarımı, sakal favorimi ve sakallarımı güzel bir şekilde düzeltiyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Gönlünüz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.