Joyplus Katlanabilir Işıklı Baston Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları – BİM

Bu yazımızda joyplus katlanabilir ışıklı baston nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca joyplus ışıklı baston özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Yürüme zorluğu çeken insanlar için baston mutlaka olması gereken aksesuardır. Bu konuda Joyplus markası çok güzel bir baston üretmiştir. Yaşlılar, ayak ve bel rahatsızlığı olan insanlar için çok kullanışlı baston üretmiştir. Şimdi gelin Joyplus katlanabilir ışıklı bastın özelliklerine bir bakalım.

Joyplus Katlanabilir Işıklı Baston Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Joyplus baston 3 noktadan katlanabiliyor. Ayrıca tutma yerinde led aydınlatma ışığı bulunuyor. Alt tarafında kaymayan malzemeden 4 ayaklı bir taban bulunmaktadır. Taban kenarından bükülebilme özelliği kullanılabilirliğini artıyor. Ağırlığı ise 1.2 kg ile oldukça hafiftir. Katlandığı zaman çantaya sığacak kadar küçülüyor. Tutma yerinde kaymaz lastik kullanılmıştır. Siyah renkte olup boyası çizilmeye dayanıklıdır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi kk 3304 Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Joyplus Katlanabilir Işıklı Baston Kullanıcı Yorumu

Ayağımdan ameliyat olduktan sonra kendime bir baston almak istiyordum. Bu sebeple Bim markete indirimli ürün olarak gelen Joyplus katlanabilir ışıklı baston aldım. Öncelikle çok hafif bir yapısı var. Bu da sizi yürüyüş sırasında yormuyor. Tutma yeri avucunuza oturuyor. Avuç içlerinizde terleme ve yapmıyor ve elinizi yormuyor. Alt tarafında vakumlu dört adet ayak var. Bu ayaklar asla kayma yapmıyor. Islak zeminde bile deniyorum, hiç kaydığına denk gelmedim. Otobüse falan bindiğim zaman katlayıp çantama koyuyorum. Ayrıca ağır olmadığı için taşıması da çok kolay. Diğer taraftan tutacak yerinde LED ışık olması çok iyi. Yolda yürürken önümü güzel aydınlatıyor. Elimden bir kaç defa düşürdüm, hatta kaldırım kenarlarına bile çarptım hiçbir şey olmadı.  Bundan 1 ay önce babam bacağını kırdı. Gerçekten çok işimize yaradı. Medikalde satılan bastonlara nazaran çok daha ucuza halletmiş oldu. Kesinlikle çok iyi bir ürün. Bastonun ne zaman insana lazım olacağını kimse bilemez.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel (HPC-01) Elektrikli Düdüklü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Joyplus Katlanabilir Işıklı Baston Alınır Mı?

Yaşlılar, engelliler ve benim gibi sağlık sorunları olanların mutlaka destek alması için baston kullanması gerekiyor. Joyplus baston tam bizim gibi insanlar için üretilmiş. Oldukça pratik ve kullanışlı. Ayrıca emsallerine göre çok daha uygun fiyata satılıyor.

“Joyplus Katlanabilir Işıklı Baston Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları – BİM” üzerine bir yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.