Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kadınlar vazgeçilmez kişisel bakım ürünlerinden olan epilasyon cihazının uygun ve kaliteli üreticisi Aprilla’nın AEP 7814 model kodlu şarjlı epilatörü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AEP-7814 şarjlı epilatör inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Koltuk altı ve bikini bölgesi için özellikle yaz aylarında tatil öncesi yanında taşımak için epilasyon cihazı ihtiyacı çok fazla oluyor. Ayrıca otellerde priz bulmak zor olabildiği için şarjlı olması kullanım alanını daha fazla tutuyor. Epilatör fiyatları çok uçuk rakamlar olabiliyor. Ancak Aprilla gibi markalar çok ucuz fiyatlara kişisel bakım ürünleri satıyor. A101 markette gördüğüm ve aldığım Aprilla AEP7814 model şarjlı epilatör tatil öncesi benim de aldığım bir cihaz.

Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikler: Pembe renkte üretilen Aprilla epilasyon cihazı 0.5 mm’ye kadar kılları ve tüyleri alabilmektedir. Bikini bölgesi ve koltuk altı için idealdir. Kutusunun içinden temizleme fırçası, micro-USB şarj kablosu çıkmaktadır. Islak ve kuru kullanım için uygundur. Ayrıca su geçirmez yapısı sayesinde banyoda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği bulunmuyor. Son olarak 2 yıl garanti süresi vardır.

İlginizi Çekebilir:  Joyplus Şarjlı El Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör

Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Kullanıcı Yorumu

Tatil öncesi kendime bir epilatör almak istiyordum. Ancak çok fazla param olmadığı için A101’de gördüğüm Aprilla AEP7814 model bir epilasyon cihazı aldım. Kullanımı gayet kolay ve pratik. Tam şarj olduktan sonra 30 dakika kadar aralıksız çalıştırabiliyorsunuz. Kısa tüyleri bile sorunsuz bir şekilde alıyor. Ancak kullanırken dikkat etmelisiniz çünkü tutuş açısını bozarsanız kılları yoluyor ve sonuç olarak canınız yanıyor. Titreşimli çalıştığı için yine tutma sırasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Banyoda tamamen ıslanıyor ama çalışmaya devam ediyor. Su geçirmezliği gayet güzel seviyede. Üstünde kullanılan malzeme kaymaz olduğu için zorluk çekmiyorsunuz. Kullanım sonrası temizlik fırçası ile tertemiz yapıyorum.

İlginizi Çekebilir:  Üst (Silindir) Kapak Contası Değişim Fiyatı ve İşçilik Ücreti 2023

Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Alınır Mı?

Epilasyon cihazları çok pahalı oluyor. Hatta tanınmış markaların ürünlerini almak için küçük bir servet vermeniz gerekiyor. Ancak A101 marketlerde satılan Aprilla ürünleri uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Aprilla AEP7814 tatil ve kısa seyahatlerde mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken cihazlardan bir tanesi. İşinizi fazlasıyla göreceği için gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.