Polosmart Kulakiçi Kablosuz Tws Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Polosmart kulakiçi kablosuz bluetooth Tws nasıl bir kulaklık, alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart kablosuz kulaklık inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

BİM, A101 ve Şok gibi markatlere çok fazla aktüel ürün olarak gelen Polosmart markası, ucuz ama özellikli elektronik ürünler üreten bir markadır. Polosmart, Türkiye’nin yerli üretim yapan teknoloji şirketlerinden bir tanesidir. Giyilebilir ürünler açısından ciddi bir pazar payına sahiptir. Bu yazımızda polosmart bluetooth (kablosuz) kulaklık hakkında bilgi vereceğiz.

Polosmart Kulakiçi Kablosuz Tws Kulaklık Nasıl?

Teknik Özellikleri: Ucuz kablosuz kulaklık arayanlar için ideal bir model olan Polosmart kulaklık, bluetooth 5.0 destekliyor. Ayrıca telefondan 10 metreye kadar çekim mesafesine sahiptir. Tam şarj ile 100 saat bekleme süresine sahip. Batarya kapasitesi ise 25 mAh olması biraz rakiplerine göre dezavantaj olarak öne çıkıyor. Şarj kutusu bataryası ise 200 mAh ile yeterince alan sağlıyor. Diğer taraftan kulaklık 3 saat kullanım süresi sunuyor. Telefonlarda ise Android ve İOS ile tam uyumlu bir işletim sistemine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Polosmart Kulakiçi Kablosuz Tws Kulaklık Kullanıcı Yorumu

Bim markete uygun fiyatlı geldiği için bir tanesini aldım. Öncelikle eve gelir gelmez hemen şarja taktım. Parasına göre alınabilecek bir kulaklık olarak ön plana çıkıyor. Telefon görüşmesi sırasında karşı tarafta olanlar sesi duymakta zorlandıklarını söylüyorlar. Ayrıca ses kalitesi vasat olduğu için öyle çok bir beklentiniz olmasın. Şarjı ise ucuz kulaklıklar için gayet ideal gidiyor. Zaten yarım saatlik şarj ile 2 saati rahatlıkla çıkartabiliyor. Kulak içerisinde duruşu ise çok sağlam olmuyor. Kulak içine tam oturmadığı için bazen düşürdüğüm oluyor. Bağlantısı ise gayet başarılır. Ben android işletim sistemli telefonumla bluetooth bağlantısı sırasında hiç zorlanmadım. Ayrıca bağlantı sırasında kesintiler asla olmuyor. Üstündeki malzeme çok kaliteli değil. Düşürme sırasında çabuk kırılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Mutfak Tartısı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Polosmart Kulakiçi Kablosuz Tws Kulaklık Alınır Mı?

Bu kulaklık ucuz ve tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Ben Bim’den bir kilo peynir fiyatına almıştım. 2 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Ses kalitesi biraz daha iyi olsa güzel olabilirdi. Ancak uygun fiyatlı bir kulaklık olduğu için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sonuç olarak ne kadar para o kadar kalite bulabileceğiniz ürünlerin üst sıralarında yer alan bir cihazdır.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.