Kiwi KVC 4108 Dikey Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin son zamanlarda en çok adından söz ettiren markalarından bir tanesi olan Kiwi’nin KVC4108 dikey elektrikli süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KVC-4108 dikey elektrikli süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye son yıllarda her alanda kendini geliştirmeye başladı. Teknoloji konusunda neredeyse kendi kendine yetebilen ülkeler arasına girmiş durumda. Bunda Çinli şirketlerle yaptığı teknoloji anlaşmaları ve gelişen Türk sanayisi büyük rol oynuyor. Zaten beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde uzun yıllardır kendi markalarını üretip satıyordu. Birçok yerli Türk şirketi iç pazarda oldukça fazla paya sahip olmaya başladı.

Bu markalardan en öne çıkanlarından bir tanesi de Kiwi olarak karşımıza çıkıyor. Bir evde kullanılabilecek her türlü yardımcı ürün Kiwi tarafından üretilebilir hale geldi. Özellikle süpürge konusunda çok ciddi satış rakamlarına ulaşmış durumda. Kiwi’nin KVC4108 model kodlu dikey elektrikli süpürgesi, A101 marketlerde indirimli ürün olarak çok uygun fiyatlara satılabiliyor. Sadece A101 değil, Migros ve Metro marketler ile diğer teknoloji mağazalarında da Kiwi’nin ürünlerini bolca görüyoruz.

Kiwi KVC 4108 Dikey Elektrikli Süpürge Nasıl ve iyi Mi?

Teknik Özellikleri: 400 watt emiş gücü ile piyasadaki en güçlü süpürgelerden bir tanesidir. El tipi ve dikey süpürge olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Tam güçte çalışırken 80 desibel ses çıkartmaktadır. 5 metre kablo uzunluğu ile birlikte 6 metre kullanım yarıçapı bulunuyor. 0.5 litre toz toplama kapasitesi vardır. HEPA filtresi sayesinde oldukça sağlıklı bir süpürme imkanı sunuyor. Özel tasarımlı koltuk arası ve ince uçlu köşe başlığına sahiptir. Kolay kullanılabilen 360° derece dönebilen sert zemin fırçası vardır.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Akıllı Drone Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KVC 4108 Dikey Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evde ikiz bebeklerim var. Bu yüzden özellikle mutfak ve oturma odası anlık olarak çok kirleniyor. Ayrıca yere düşen taneleri çocuklar ağzına attığı için korkuyorum. Sürekli büyük süpürgeyi çalıştırmak çok zor oluyordu. Bende eve bir tane dik süpürge almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markette indirimli ürün olarak satıldığını gördüğüm Kiwi KVC4108 dikey elektrikli süpürgeyi çok ucuza aldım.

Artık elimin altında sürekli bulunuyor. Biranda çalıştırması çok basit oluyor. Tek odalarda gayet başarılı bir süpürge. Emiş kuvvetini çok beğendim. Halıda yapışmış yemek kalıntılarını bile süpürebiliyor. El süpürgesi olarak kullanılması çok hoş. Koltuğun üstüne dökülen bir şeyi hemen temizliyorum. Belki günde 10 kere çalıştırdığım oluyor. 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Ben bu kadar uzun süreli kullanabileceğimi düşünmemiştim. Kablosunun uzun olması sürekli priz arattırmıyor. Bazen mutfaktan balkona uzatıp kullanıyorum. Temizliği ise çok kolay. Tek düğmeye basarak toz haznesi çıkıyor ve hemen temizliyorsunuz. Bir kaç defa elimden yere düşürdüm bir şey olmadı. Gayet kaliteli plastikten yapılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Space24 Mini Kablosuz Hava Kompresörü Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kiwi KVC4108 Dikey Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

Eğer sizin de evde kullanmak için bir dikey süpürge ihtiyacınız varsa Kiwi’nin bu KVC-4108 modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çok kullanışlı ve kaliteli bir cihaz. Bu paralara neredeyse gırgır satarlarken A101 marketten satın alabiliyorsunuz. Fiyat performans açısından baktığınız zaman bence listedeki en iyi dik süpürge diyebilirim. Kiwi markasına bazı insanlar ön yargılı davranıyor ama emin olun sandığınız gibi kötü bir cihaz değil.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.