RKS GT25 Nasıl? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri

Yıllardır standart bisiklet modelleriyle ün yapan RKS markası, şimdilerde elektrikli bisiklet modelleriyle de piyasanın nabzını tutmaya devam ediyor. En özel modelleri fiyat performans seçeneklerle satışa sunan marka, bisikletlerde hem performans hem de sağlamlık konusunu en iyi şekilde ele almaktadır. Özellikle kadro malzemesini geliştiren model, elektrikli bisikletin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için yeni nesil teknolojiler tercih etmektedir.

Markanın en iyi elektrikli bisiklet modelleri arasında gösterilen RKS GT25, her alanda rakiplerini geçmeyi başarmaktadır. Kadro malzemesi ile uzun yıllar kullanım sağlayan model, sağlamlık testlerinden de tam not almayı başarmaktadır. İşte, herkesin merakla araştırdığı RKS’ın GT25 modeline dair merak edilen tüm detaylar.

İçindekiler

RKS GT25 Teknik Özellikleri

2020 yılında bisiklet severlerle buluşan RKS GT25, her anlamda en iyi modeller arasında gösterilmektedir. Bisiklet sınıfında elektrikli ve katlanır bisiklet olarak gösterilen model, kullanıcı sınıfı olarak da yetişkin sınıfı için uygundur. Cinsiyet anlamında hem kadınların hem de erkeklerin rahatça kullanabildikleri model, ergonomi konusunda da rakiplerini geçmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Alba Fold X Elektrikli Bisiklet Nasıl? Alınır Mı? Yorumları

Performans olarak harikalar yaratan RKS GT25 modeli, kadro malzemesi konusunda çelik alaşım tercih edilerek üretilmiştir. Bununla birlikte toplam ağırlığı 22kg olan modelde 20 inç jant çapı bulunmaktadır. Jant konusunda da sağlamlığın hedeflendiği modelde jant malzemesi için alüminyum alaşım tercih edilmiştir. Fren tipinde ise mekanik disk fren yer alan RKS GT25 modelinde rakiplerinin bir kısmında olmayan amortisör sistemi de bulunmaktadır. Bu noktada sadece ön kısımda yer alan amortisör, yaylı bir şekilde monte edilmiştir.

Güç özelliklerine baktığımız zaman performans kralı olarak görülen RKS’ın GT25, akü gerilimi anlamında 36V değeri ile karşımıza çıkmaktadır. Akü kapasitesi de 7.8 Ah olan modelde motor gücü olarak 250W değer yer almaktadır. Bu güç özellikleriyle birlikte azami sürüş mesafesi 35km olan araç, sadece 6 saat içerisinde şarj olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Apec APB2 Nasıl? Kullanıcı Yorumları

RKS GT25 Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda artış gösteren yakıt zamları nedeniyle bir elektrikli bisiklet almaya karar verdim. Uzun mesafelere gitmediğim için elektrikli bisikletlerin menzil ve performans açısından bana yeterli olacağını düşündüm. Yaptığım araştırmalardan sonra benim için en iyi modelin RKS GT25 olduğunda karar kıldım. Tasarım açısından çok beğendiğim araç, bayide yaptığımız testlerden de tam not alarak geçti. Kullanım sürem boyunca da beni bugüne kadar hiç yalnız bırakmadı. Üstelik yedek parça ve servis anlamında da hiçbir sorun yaşamadım. Arabalarını satan arkadaşlarıma da RKS GT25 modelini satın almalarını tavsiye ediyorum.

RKS GT25 Alınır Mı?

RKS markasının en iyi modelleri arasında yer alan RKS GT25, çelik kadro malzemesiyle sağlamlığını kanıtlarken 250W motor gücüyle performans konusunda da rakiplerini geçmeyi başarıyor. Bu noktada hızlı şarj ve yüksek menzil kapasitesi de standartlardan daha yüksek özelliklerde olduğunu gösteriyor. Bu nedenle RKS’nin GT25 modelini alınabilecek araçlar arasında kolaylıkla sayabiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.