Bisan FX 3600 S Altus Nasıl? Kullanıcı Yorumları Teknik Detaylar

Bisiklet dünyasının sayılı markalarından olan Bisan, standart modellerin yanı sıra şimdilerde yeni nesil modelleriyle de herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor. Markanın standartların üzerinde olan bisiklet modelleri, yeni nesil teknolojilerle donatılıyor. Bu sayede modeller hem performans hem de sağlamlık açısından istenileni tam olarak veriyor.

Markanın yeni nesil modelleri arasında gösterilen Bisan FX 3600 S Altus, tasarımından tekerlek yapısına kadar her anlamda milyonların en popüler modellerinden biri olarak görülüyor. Türkiye’nin en çok satan bisiklet modellerinden olan araç, yedek parça ve servis noktalarıyla da hiçbir sorun yaşatmıyor. İşte, en popüler dağ bisikletlerden Bisan FX 3600 S Altus modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Bisan FX 3600 S Altus Teknik Detayları

2023 yılında kullanıcılarla buluşan Bisan FX 3600 S Altus modeli, yeni olmasının verdiği avantajla teknolojinin tüm getirilerini de bünyesinde barındırıyor. Bisiklet sınıfı olarak katlanabilir bisiklet adıyla satışa sunulan model, yetişkinler için uygun bir sürüş sağlıyor. Bu noktada unisex bir kullanım türü barındıran model tam 8 vites ile gelmektedir. Ayrıca oldukça sağlam olduğu bilinen Bisan FX 3600 S- Altus modelinde kadro malzemesi olarak alüminyum alaşım görülmektedir.

İlginizi Çekebilir:  RKS GT25 Nasıl? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri

Toplam ağırlığı 13.1 kg olan Bisan FX 3600 S Altus modelinde jant çapı da tam 20 inç olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte jant malzemesinde de kadro malzemesinde olduğu gibi alüminyum alaşım tercih edilmiştir. Güvenliğe de çok dikkat edilen Bisan’ın FX 3600 S Altus modelinde fren tipi olarak mekanik disk fren kullanılmıştır. Modelin teknik detaylarındaki tek eksi yönünün herhangi bir amortisör sisteminin olmaması olarak gösterilebilmektedir.

Bisan FX 3600 S Altus Kullanıcı Yorumları

Oğluma bir karne hediye almak istiyorken en iyi hediyenin sağlığına katkı sunacak bir bisiklet olduğunu düşündüm. Bu nedenle bisiklet modellerini araştırmaya karar verdim. Türkiye’de sıklıkla duyduğumuz Bisan markasından bir bisiklet almaya karar verdim. Bisan FX 3600 S Altus modelinin kullanıcı yorumlarını da okuduğum zaman kafama yattı ve hemen bayiden gidip aldık. Oğlum, bisikleti görür görmez tasarımına hayran kaldı. Biraz güvenlik ve sürüş testi yaptıktan sonra modeli eve getirdik. Bu zamana kadar sağladığımız kullanımdan bir hayli memnun olduğumuzu söyleyebilirim. Performans ve sağlamlık açısından herhangi bir sorun çıkarmayan model, uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz ürünler arasında gibi duruyor. Bu nedenle biz de tüm yakınlarımıza bisiklet konusunda Bisan’ın FX 3600 S Altus modelini öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Volta VB7 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bisan FX 3600 S Altus Alınır Mı?

Son zamanların en çok araştırılan modellerinden Bisan FX 3600 S Altus, elektrikli bisikletlere alternatif arayanlara en iyi seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça iyi bir satış sayısına da ulaşan model, sağlamlık ve güvenlik açısından rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Üstelik 2023 üretimi sayesinde teknolojik özellikleri de kullanıcılara bir hayli avantaj sağlıyor. Elektrikli olmayan kaliteli bir bisiklet satın almak istiyorsanız Bisan’ın FX 3600 S Altus modelini tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.