Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Alfa Romeo R1 katlanabilir elektrikli bisiklet nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Alfa Romeo R1 elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de elektrikli bisiklet marka ve modelleri günden güne artıyor. Bazıları sadece elektrikli bisiklet markasıyken bazıları yan ürün olarak üretmektedir. Alfa Romeo normalde güzel tasarımlı otomobilleriyle bilinir. Ancak elektrikli bisiklet konusunda da üretime başlamıştır. Bim marketlerde de satılan Alfa Romeo R1 katlanabilir elektrikli bisiklet markası etiketi ile dikkat çekiyor.

Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 250 Watt gücünde bir motoru bulunuyor. Bu motor 36V 7.8 Ah bataryadan güç olmaktadır. Maksimum hızı 25 km/s olarak ölçülmüştür. 25 km menzile sahiptir. Ön ve arkasında disk fren sistemine yer verilmiştir. 20″ jant ebadına sahiptir. Oldukça ince bir yapıdadır. Bataryası çıkartılabilir ve evde şarj imkanı verir. Gidonun sol tarafında hız ve kalan batarya miktarını gösteren beyaz ışıklı lcd ekran bulunuyor. Ön LED ve arka pilli led aydınlatma sistemi vardır. Arkasında ise oturma sepeti bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Corelli Keila S Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Test için bu bisikletten bir tanesiyle bir gün kadar zaman geçirdim. İlk görünce ince ve zarif yapısı dikkatimi çekti. Daha çok kadın sürücüler tasarlanmış desem yeridir. Bisikletin ağırlığı 12 kilo falandır herhalde. Ben tek elimle rahat bir şekilde kaldırdım. Katlandığı zaman arabanın bagajına rahat bir şekilde sığıyor. Motor gücü benim gibi 85 kilo ağırlığındaki birisi için fena sayılmaz. Ama yokuş çıkarken pedallarla destek vermek gerekiyor. Frenlerini ben başarılı buldum. Alfa Romeo markasını taşımayı yolda görenlerin dikkatini çekiyor. Ön far aydınlatması güzel ve önümü uzun bir mesafe olacak kadar aydınlatıyor.

Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Dediğim gibi eğer marka takıntınız varsa Alfa Romeo etiketi taşıyan bir elektrikli bisiklet sahibi olmuş olacaksanız. Sanıyorum sadece Bim markete özel getiriliyor. Bu bisiklet çok zarif ve ince bir yapıda. Alınabilir bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Soultech BIKE-001 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.