RKS RSI-X-Pro Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en çok satılan elektrikli bisiklet markalarından bir tanesi olan RKS’nin RSI-X-pro model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca RKS Rsi-x-pro elektrikli bisiklet kullanıcı youmu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Son zamanların en kaliteli elektrikli bisikletlerini üretmekte olan RKS Motor, KUBA Motor’un yan kuruluşu olarak faaliyet gösterirken Türkiye’deki milyonlarca kişiye ulaşmayı da başarmaktadır. Genel merkezi Gaziantep’te olan marka, 2017 yılından beri ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Manisa’daki montaj fabrikasında RKS RSI-X-Pro modelini üretmeye başlayan marka, yeni nesil sistemleriyle herkesi ürünlerine hayran bırakmaktadır.

Bisiklet tutkunlarının beğenerek satın aldıkları RKS RSI-X-Pro, güçlü teknik detaylarıyla rakiplerinden her zaman daha ön planda olmayı başarıyor. Güçlü motor hacminin yanı sıra güvenli sürüş desteğiyle sizler için konforu ve hızı bir arada sunuyor. İşte, herkesin merak ettiği RKS RSI-X-Pro modelinin tüm detayları

RKS RSI-X-Pro Nasıl ve İyi Mi?

2020 yılı üretimi olan RKS RSI-X-Pro elektrikli bisiklet modelinin ön plana çıkan ilk özeliği, Samsung desteği ile gelen ‘’Hupo 36V 10Ah’’ pilidir. Bu pil, şık bisiklete 45-60 km kadar menzil sağlıyorken aracı 25 km/s hızına kadar çıkarabilmektedir. Ayrıca bisiklette yer alan pilin şarj süresi, 4 – 6 saat arasında sürüş deneyimi sağlamaktadır. RKS RSI-X-Pro modelinin jant sisteminde alaşım çift duvar 20’’ bulunurken sele kısmında ‘’Jel Rahat Spor’’ modeli yer almaktadır. Bisikletin net alırlığı 27 kilo olarak tartılırken krank takımında Prowheel PRO 546PP Alaşım yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Kuba Speedlight Elektrikli Katlanır Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

RKS RSI-X-Pro modelinin zincir kısmına bakıldığında KMC27 modeli tercih edilirken elektronik kablo takımı için su geçirmez bir kablo demeti tercih edilmiştir. Ayrıca vites bölümünde Shimano TX50 7SP bulunurken modelimizde S866 adında LCD bir ekran yer alıyor. Bunların yanı sıra çamurluk olarak sert plastik tercih edilen modelde arka aktarıcı için Shimano RD-300D 7SP modeli tercih edilmiş.

RKS RSI-X-Pro Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

RKS RSI-X-Pro elektrikli bisiklet modelini satın alalı yaklaşık 3 ay oldu. Bu araçla geçirdiği muazzam deneyimimi sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle elektrikli bisikletimde beni cezbeden ilk nokta şık tasarım ve modern üretim çizgileri oldu. Bu özellikler, zarif mat siyah renk ile birleşince harika bir görüntü oluşmuş. Performans açısından da tatmin edici bir deneyim sunan RKS RSI-X-Pro modeli, 250 Watt elektrik motoru ile sorunsuz bir sürüş sağlamaktadır. Ayrıca motorun sessiz çalışması da aracımı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biridir.

İlginizi Çekebilir:  Kron FD2100 Nasıl? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikler

Bildiğiniz gibi elektrikli bisikletlerde batarya ömrü bir hayli az. RKS RSI-X-PRO elektrikli motorun lityum iyon bataryası, uzun süreli sürüşler için harika bir iş çıkarıyor. Aküyü tam şart ettiğim anda 60 – 70 kilometre kadar gidebiliyorum. Tabi bu yol aralığı, sürüş şeklinize ve yokuşların varlığına göre değişiklik gösteriyor. Dişli sisteminin ve frenlerinde oldukça harika bir performans gösterdiğini belirtmem gerekiyor. Vites geçişleri gerçekten çok yumuşak ve frenler de güvenli bir duruş sunuyor. Son olarak RKS RSI-X-Pro modelinin aydınlatma sisteminin de harika olduğunu ve gece saatlerinde trafikte hemen fark edildiğimi belirtmem gerekiyor.

RKS RSI-X-Pro Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Bir elektrikli bisikletten güvenlik ve uzun mesafeli bir sürüş desteği arıyorsanız RKS RSI-X-Pro modeli tam size göre. İster işinize giderken isterseniz bir akraba ziyareti sırasında bisikletinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik RKS RSI-X-Pro elektrikli bisiklet modeli, üstün aydınlatma sistemleri sayesinde akşam sürüşleri için de idealdir. Kullanıcı yorumları oldukça olumlu olan RKS RSI-X-Pro, kullanıcılarına güvenlik detaylarını sağlarken aynı zamanda önemli bir sürüş zevki de sağlıyor. Araştırmalarınızda RKS RSI-X-Pro modelinin sizlere avantaj sağlayan diğer özelliklerini de kolayca görebilirsiniz. Bizim yaptığımız araştırmalara göre RKS RSI-X-Pro elektrikli bisiklet modelini güvenle alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.