Geotech Fold-Up E20 Elektrikli Bisiklet, Nasıl Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünya’da elektrikli bisiklet denildiği zaman ilk akla gelen markalarından olan Geotech’in Fold-Up E20 model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Geotech Fold-up E20 elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Dünyanın en iyi elektrikli bisiklet üreticilerinden biri olan Geotech, şimdilerde fiyat performans araçlarını global anlamda pazara sokmaya devam ediyor. Markanın satış rekorları kıran en iyi ürünleri, şimdilerde Türkiye piyasasında da bisiklet severlerin ilgisini çekmektedir. Konforu ve güçlü motor sistemlerini bir arada sunan marka, her sisteminde son kalite malzemeleri tercih etmeye çalışmaktadır.

Geotech markasının en sevilen modeli Geotech Fold-Up E20, Türkiye’deki bisiklet tutkunlarının her zaman onay verdikleri araçlardan biridir. Ağırlık açısından oldukça hafif olan model, lityum bataryasıyla uzun yıllara dayanan bir sürüş sağlamaktadır. Ayrıca hızlı şarj süresiyle rahat bir kullanım sunan araç, uzun menzillidir. İşte, Geotech Fold-Up E20 modelinin bisiklet severler tarafından merak edilen tüm detayları.

Geotech Fold-Up E20 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Şık bir tasarım ve entegre batarya özelliğine sahip olan Geotech Fold-Up E20, bünyesinde 250W değerinde güçlü bir motoru barındırmaktadır. Bu sayede engebeli yollarda bile sorunsuz bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Kadro içerisinde yer alan bir bataryaya sahip olan Geotech Fold-Up E20, 36V ve 10 Ah gücünde lityum bir batarya sistemine sahiptir. Bu batarya, hızlı şarj özelliğine sahiptir ve 5 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilmektedir. Bu sayede araç, 80 km gibi uzun mesafelerde bile şarj sistemini koruyabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Ninebot D38E Elektrikli Scooter Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ağırlığı tam 19,9 kilogram olan Geotech Fold-Up E20 modeli, taşıma kapasitesi olarak da 100 kilograma kadar ağırlık alabilmektedir. Amortisör sistemi bulunan araçta ön amortisör desteğinin rahat bir sürüş için sizlere destek sağlayacağını da söyleyebiliriz. Bununla birlikte tam 7 vites sistemine sahip olan model, XOD hidrolik disk fren sistemiyle hem ani hem de kontrollü duruşlarda başarılı bir performans sergileyebilmektedir. Jant sisteminde 20 inçlik alüminyum bir model tercih edilirken çamurlukta ise sert plastik kullanılmış. Son olarak Geotech Fold-Up E20 modelinin sizlere tam 2 yıl boyunca garantili şekilde geldiğini ve üretici markanın belirli bölgelerde yedek parçalar bulunduğunu da belirtmekte yarar var.

Geotech Fold-Up E20 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Arkadaşım için bir elektrikli bisiklet araştırırken Geotech Fold-Up E20 modeliyle karşılaştık. Çok sık seyahat ettiği için kolay katlanabilir olması ve şık tasarımıyla satın almaya karar verdik. Arkadaşımın ve benim Geotech Fold-Up E20 modeli üzerindeki deneyimlerimizde şehir içi ulaşımda oldukça etkileyici bir performans sunduğunu fark ettik. Ben şehir trafiğinde ilerken elektrikli bisikletin hızlı ve akıcı gittiğini hissetmiyordum bile. Ayrıca yasal sınırlara uygun olarak geliştirilen 250W motor gücünün engebeli yollarda ve kırsal alanlarda da harikalar yarattığına şahit olduk. Bununla birlikte aracın şarj olma hızı da tatmin edici seviyelerde. Ayrıca kısa bir sürede şarj olurken tam 6 saat boyunca bizi sorunsuz bir şekilde hedefimize götürdüğünü fark ettik. Fakat yine de modelin batarya ömrünü uzatmak için oldukça dikkatli bir kullanım sağlamak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Voyah Dream Nasıl? Teknik Özellikleri ve Yorumları

Konfor açısından elektrikli bisikletin selesini ve amortisör sistemini oldukça başarılı buldum. Araç, dengeli bir sürüş sağlarken her türlü zeminde sizlere sorun çıkarmadan ilerleyebilmekte. Fakat Geotech Fold-Up E20 modelinde entegre bir LCD ekran olmayışı, aracın eleştirebileceğim tek noktası. Böyle güçlü ve konforlu bir araçta birden fazla unsuru anlık olarak kontrol edebileceğimiz bir sistemin yer almasını istedim. Kısacası fiyat performans açısından benim en beğendiğim araçlardan biri. Uzun ömürlü ve konforlu bir elektrikli bisiklet satın almak istiyorsanız Geotech Fold-Up E20 modelini tercih edebilirsiniz.

Geotech Fold-Up E20 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Sizin için konfor, motor gücü ve yüksek şarj süresi önemliyse Geotech Fold-Up E20 modelini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ürünün eksik kalan kısmı, yalnızca LCD ekrana sahip olmaması olmuş. Bunun haricinde her aksamında rakipleriyle yarışabilecek kapasitede bir dizayna sahip. Üstelik konfor açısından birçok modelden de daha iyi diyebiliriz. Kısacası Geotech Fold-Up E20 elektrikli bisiklet, tam bir fiyat performans ürünü. Uygun fiyatlarla bir elektrikli bisiklet satın alıp uzun yıllar kullanmak istiyorsanız bu aracı sizler için tavsiye edebiliriz.

Kaynak: yorumbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.