RKS TNT5 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları Teknik Özellikleri

Elektrikli bisiklet alanında en kaliteli modellere imza atmaya devam RKS markası, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri modellerde tercih ediyor. Yeni nesil batarya sistemleri geliştiren marka, ergonomiyi de güvenliği de hat safhada tutmayı başarıyor. Ayrıca markanın tüm modellerinde tasarım çizgilerinin de harika ve sofistike olduğu biliniyor.

Son aylarda internette en çok araştırılan elektrikli bisiklet modelleri arasında yer alan RKS TNT5 Pro modeli, kullanıcılar için istenileni her zaman tam olarak veriyor. Hem performans hem de kalite açısından iyi özellikleriyle bilinen model, malzeme kalitesiyle de herkesi adeta büyülemeyi başarıyor. İşte, sıklıkla araştırılan RKS TNT5 Pro modeline dair merak edilen tüm detaylar.

İçindekiler

RKS TNT5 Pro Teknik Özellikleri

Performanslı elektrikli bisiklet modelleri arasında gösterilen RKS’nin TNT5 Pro modeli, bu performansını tam 250W gücünde olan motor sisteminden almaktadır. Üstelik bu güçlü motoru beslemek için geliştirilen yeni nesil akü sistemi de modelde Hupo 36V 8.8 Ah olarak görülmektedir. Tam 6 vites olarak geliştirilen modelin gidon yapısı da H184 Alüminyum olarak görülmektedir. Ayrıca tamamen yeni nesil özelliklerle geliştirilen modelde ön vites arttırıcı olarak Shiman ASLTZ5006RA 6SP tercih edilmiştir. RKS TNT5 Pro modelinin zincir sistemi için ise KMC M30 kullanılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Green Life City Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Güvenlik konusunda da önemli parçalar kullanılan modelin ön ve arka fren sisteminde diskler tercih edilmiştir. Ayrıca direksiyon için YC-B101 Alloy kullanılan modelin krank sistemi ise PRO-R42PP,1/2*3/32*42T*165 adı verilen bir sistemle geliştirilmiştir. Modelin arka vites arttırıcısı için Shimano ARDTY21BGSDL 6SP kullanılırken pedal çemberinde Shimano Multiple Sprocket MF-TZ500 ve ön süspansiyonunda kitlenebilir çatal süspansiyon kullanılmıştır. Lastik sisteminde Kenda K-935 20 olan modelin yan sehpasında ise alüminyum orta tip bir sistem geliştirilmiştir. Son olarak sele kısmında Jel CC0 Tüy, ön aydınlatma için 3V gösterge kontrollü ve jant kısmında ise alaşım 20 tercih edildiğini belirtmekte yarar var.

RKS TNT5 Pro Kullanıcı Yorumları

Babamım markete ve arkadaşlarının yanına gidebilmesi için güzel bir araç satın almak istiyordum. Kendisinde ehliyet olmadığı için elektrikli bir araç düşünüyordum. Ayrıca kendisini tehlikeye atmamak için motosiklet yerine elektrikli bisiklet almaya karar verdim. Bu noktada yaptığım araştırmalarla en fiyat performans ürünün RKS TNT5 Pro olduğuna karar verdim. Satın almadan önce tasarım özelliklerini çok beğendiğimi söylemem gerekiyor. Ayrıca modeli satın aldığımdan beri performansından ve güvenlik durumundan da oldukça memnun kaldım. Batarya veya motor sisteminde bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bu yüzden herkese RKS TNT5 Pro modelini tavsiye ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  RKS ZF10 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

RKS TNT5 Pro Alınır Mı?

Yüksek performansıyla rakiplerinin bir adım önünde olan RKS’nin TNT5 Pro modeli, her daim batarya sistemiyle de istenileni tam olarak vermektedir. Modelin rakiplerinden ayrılan özellikleri arasında gücüyle birlikte ekstra konfor paketleri de gösterilmektedir. Özellikle vites arttırıcı sistemler ve süspansiyonlar, modeli her daim bir adım öne çıkarıyor. Bu nedenle RKS TNT5 Pro modelinin alınabilecek ürünler arasında olduğunu söylememiz gerekiyor

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.