Samsung MS23F300EEW/TR Mikrodalga Fırın Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Samsung’un MS23F300EEW kodlu mikro dalga fırını nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Samsung MS23F300EEW/TR mikrodalga fırın inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Güney Koreli üretici Samsung, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesidir. İş makineleri, beyaz eşya, akıllı telefonlar, askeri araçlar, gemiler vs derken çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Beyaz eşya grubunda ise oldukça kaliteli ve güzel cihazları vardır. Mikrodalga fırın konusunda da oldukça başarılır. Ülkemizde en çok satılan markalar arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü ve teknolojik cihazları ile bilinmektedir. MS23F300EEW/TR mikrodalga fırın kalitesi ve üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Samsung MS23F300EEW/TR Mikrodalga Fırın Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 800 watt gücünde bir motoru bulunmaktadır. 6 kademeli çalıştırma imkanı vardır. 28.8 cm çapında döner cam tablası vardır. Buz çözme özelliği ve ısıtma sırasında süreyi gösteren led ekranı bulunmaktadır. Gri ve beyaz renk kasasının önünde siyah renkli cam vardır. İçinde arı renkli aydınlatması vardır.

İlginizi Çekebilir:  Awox Orion Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Boyutlar ve Ağırlığı: 27.5 cm yüksekliği, 48.9 cm genişliği ve 37.4 cm kalınlığı vardır. Ağırlığı ise 12 kilogramdır. İç fırın hacmi ise 23 litredir.

Samsung MS23F300EEW/TR Mikrodalga Fırın Kullanıcı Yorumu

Evimde 10 yıldır Samsung mikrodalga fırın kullanıyordum. Ancak bir kaza sonucu artık çalışmaz hale geldi ve bozuldu. Bende yeniden bir Samsung mikrodalga fırın almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete geldiğini gördüm ve aldım. Öncelikle çok şık bir fırındır. Boyutları standart mikrodalga fırın ebatlarındadır. 6 ayarlı ısıtma fonksiyonu manuel olarak çevirmeli ayarlanıyor. Dijital ekranında ısıtmaya kalan süre takip edilebiliyor. Buz tutmuş yiyecekleri koyduğum zaman birkaç dakika içerisinde çözüyor. Yemekleri falan kısa sürede sıcak yapıyor. Ben bazen kumpir yapmak için patates atıyorum ve sanki ateş fırınında pişmiş gibi çıkartıyor. Süre ayarlı olması sebebiyle gözünüz arkada kalmıyor. Ayrıca süre bittiği zaman sesli olarak uyarı veriyor. Pişirme sonrası temizlemesi çok kolay. Cam tepsinin bulaşık makinesinde yıkayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Samsung 40T5300 Full HD Smart TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Samsung MS23F300EEW/TR Mikrodalga Fırın Alınır Mı?

Samsung’un kalitesini zaten herkes çok iyi biliyor. Biraz önce dediğim gibi ben 10 yıl boyunca bu cihazdan kullandım ve çok memnundum. A101’e uygun fiyatlı geldiğini görünce bir tane daha aldım ve güzel bir şekilde kullanıyorum. Fiyat olarak çok abartılı değil. Ayrıca ankastre mutfak ile renk olarak uyumlu. Bence gönül rahatlığı ile alınabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.