Onvo OV65351 65″ Ultra HD Android Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Onvo’nun OV65351 model kodlu android samart led televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OV65351 65″ Ultra HD Android Smart led tv inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ülkemizde çok fazla televizyon markası bulunuyor. Bunların bir kısmı ithal yani yabancı marka iken bazıları yerli markalardan oluşmaktadır. Onvo ise son zamanlarda adını çok fazla duyurmaya başlayan bir televizyon üreticisidir. Özellikle A101 marketlerde indirim ürün olarak satıldığını gördüğümüz Onvo televizyonlar bol özelliği ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Hemen her ekran boyutunda bir televizyonu bulunan Onvo’nun 65 inç boyutunda bir kaç modeli bulunmaktadır.

Onvo OV65351 65″ Ultra HD Android Smart LED TV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Ekran Özellikleri: 65 inç (164 cm) LED ekranı bulunuyor. Ultra HD 4K çözünürlükte yayın yapabilmektedir. 3840×2160 ekran çözünürlüğü vardır. 50/60 Hz SN 1000 ekran yenileme hızı ve yazılımı bulunuyor. HDR yayın desteğine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OV43250 43" Full HD Android Smart LED TV Nasıl Televizyon, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Multimedya Özellikleri: Smart TV olduğu için internet üzerinden uygulama izleyebiliyorsunuz. 3D yayın desteklememektedir. Android işletim sisteminde olup Netflix ve Youtube uygulamaları yüklü olarak geliyor. Ayrıca uygulama yükleyebilme imkanı vardır. 4 çekirdekli işlemci sayısına sahiptir. 1.5 GB ram ve 8 GB dahili hafızası bulunuyor.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi bulunuyor. 2 adet USB ve 3 Adet HDMI giriş yeri bulunuyor. Ayrıca kulaklık giriş yeri mevcut. ek bir cihaza ihtiyaç duymadan abonelik gerektiren yayınları izleyebilmek için Common Interface (CI+) özelliği sunuyor. Birer adet kablo anten ve uydu anten giriş yeri vardır.

Diğer Özellikleri: 16 W gücünde 2.0 ses kalitesi sağlıyor. Bu televizyonun ağırlığı 18 kilogramdır. V tipi ayaklara sahiptir. A/G enerji tüketim seviyesi G sınıfı elektrik tüketimi değerine sahiptir.

Onvo OV65351 65″ Ultra HD Android Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Evimin salonuna bir televizyon almak istiyordum. Bende A101 markete aldın aldın ürünü olarak geldiğini gördüğüm için Onvo 65 inç televizyondan aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kolayca ayaklarını taktım. Kurulumu çok basit ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Yayın kalitesi ve rengi çok güzel. Bu televizyonun en sevmediğim yönü ses kalitesi oldu. Sesinin desibel değeri güzel ama ses kalitesi çok kötü. Kumandası oldukça fonksiyonel ve kolay kullanımlı. Smart TV özelliğini kullanmak istediğimde düğmeye bastığım anda geçiş yapıyor. Televizyonun kullanıcı menüsü çok kolay. Ayrıca android olması sebebiyle uygulamaları yönetmeniz basit oluyor. Görüntüsü gayet güzel ama ucuz bir televizyon olduğunu unutmayın.

İlginizi Çekebilir:  Bim Heifer Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Onvo OV65351 65 İnç Televizyon Alınır Mı?

Büyük alanlar için gayet yeterli ekran büyüklüğüne sahip. Ancak şunu unutmayın ki çok fazla kaliteli bir televizyon değil. Özellikle ses kalitesi yönünde memnun olmayabilirsiniz. Ama bu paralara 65 inç bir Android televizyon bulmanız da imkansız. Eğer düşük bütçeniz varsa ve büyük bir televizyon almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla alınabilir. Tam bir fiyat/performans televizyonudur.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.