Samsung VC07R302MVBTR Cyclone Nasıl? Yorumları ve Özellikleri

Teknoloji adına en gelişmiş ürünleri satışa sunmaya devam eden Samsung, telefon ve bilgisayar gibi modellerin ardından ev aletleriyle de pazarı domine etmeye başladı. Global anlamda her sene satış rekorları kırmayı başaran marka, Türkiye’deki ürünleriyle de herkesi memnun etmeyi başarıyor. Ayrıca Samsung ev aletleri, teknik özellikleriyle uzmanlardan da tam not almayı başarıyor.

Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modeli, markanın ev ürün olarak çıkardığı en yenilikçi ürünler arasında gösterilmektedir. Ev temizliğinde büyük rol oynayan model, hiçbir toz zerresini bile bırakmadan alabilmektedir. Bu sayede evlerde mutlak temizliğin de kapılarını açıyor. İşte, merakla araştırılan Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Samsung VC07R302MVBTR Cyclone Teknik Detayları

Kuru emiş türü ile milyonlarca kişinin severek kullandığı ürünlerden Samsung VC07R302MVBTR Cyclone, motor gücü olarak en yüksek 750W değerlerine kadar çıkabiliyor. Bu sayede modelin emiş gücü de 200W değerlerinde çalışabiliyor. Üstelik güçlü motoru ve emiş gücüne rağmen süpürge, sadece 79 dB ses seviyesi ile çalışıyor. Ayrıca yıkanabilir filtreye de sahip olan model, toz haznesine sahipken toz torbası ve su haznesi bulunmamaktadır. Bunlarla birlikte toz kapasitesi de 2.5 L olan modelde aksesuar anlamında dar aralık ucu, kenar – köşe – döşeme başlıkları ve toz alma başlığı yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR4070 Cleancompact Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Tasarım anlamında da istenileni tam olarak veren Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modeli, tutma yeri, kablo, otomatik kablo sarıcı, aksesuar yeri, teleskopik boru, yatay süpürge yapısı ve hem dikey hem de yatay park pozisyonu ile gelmektedir. Filtreleme konusunda EPA/HEPA filtre sistemini bünyesinde bulunduran modelde silikon fitre de ter almaktadır. Son olarak Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modelinin ölçülerine baktığımızda 306mm en, 262mm boy, 450mm derinlik, 7.9kg brüt ağırlık, 4.7kg net ağırlık, 5m kablo uzunluğu ve 8.5m hareket yarıçapı bulunmaktadır.

Samsung VC07R302MVBTR Cyclone Kullanıcı Yorumu

Eşimle yeni çıktığımız evimizde eşyalarımızı da yenileme kararı almıştık. Beyaz eşyalardan tüm temizlik aletlerine kadar değiştirmek istiyorduk. Bu noktada güçlü emiş gücü ile kaliteli bir filtreleme yapabilen elektrik süpürgesi de arıyorduk. Yaptığımız araştırmalarda Samsung markasının ev aletlerinin harika olduğunu gördüğümüz için hemen satın almaya karar verdik. Bu konuda Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modelini satın aldık. Ürünü satın aldığımızdan beri filtre sistemleri harika şekilde çalıştığından sağlıklı bir temizlik yapabiliyoruz. Ayrıca şu zamana kadar performans anlamında da herhangi bir sorun çıkarmadı. Bu nedenle ergonomik olarak da çok rahat kullanılabilen Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modelini herkese tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Regal RH900G Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Samsung VC07R302MVBTR Cyclone Alınır Mı?

Her ne kadar kablolu kullanımı nedeniyle çağın gerisinde kalmış gözükse de Samsung VC07R302MVBTR Cyclone modeli emiş gücü ve HEPA filtresi ile rakiplerini geçmeyi başarmaktadır. Ayrıca sessiz çalışması ve güçlü bir motora sahip olması da ürüne artı puan yazdıran özellikler arasında gösterilmektedir. Bu nedenle Samsung VC07R302MVBTR Cyclone süpürge modelinin satın alınabilecek ürünlerden olduğunu söylemek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.