Philips FC9330 Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en büyük ev aletleri üreten markalarından bir tanesi olan Philips’in FC9330 model elektrikli süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips FC9330 elektrikli süpürge inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Evlerin artık olmazsa olmaz cihazlarından bir tanesi elektrikli süpürgelerdir. Eskiden ot süpürgeler ve gırgır ile ev kadınları zorluk çekerken artık sadece süpürgeyi tutarak evlerinin temizliğini yapabiliyor. Hemen her üreticisinin bir elektrikli süpürge modeli bulunmaktadır. Bunlar özellikleri ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Ancak Philips gibi markaların ürünleri gözüz kapalı şekilde alınacak tarzdadır. Çünkü Philips’in ürettiği hiçbir cihazın kötü olmadığı herkes tarafından bilinen bir şeydir. Hemen her teknoloji mağazasında yer almasına rağmen bazen Bim, A101 ve Şok gibi marketlere indirimli olarak gelmektedir. Fiyatı, piyasasına göre çok uygun olduğu için tabiri caizse kapış kapış satılmaktadır. Philips FC9330 elektrikli süpürge ise özellikleri ile dikkat çekiyor.

Philips FC9330 Elektrikli Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 900 W gücünde yüksek emiş gücü sağlayan motoru vardır. Temizlik sırasında %99.9 oranında toz toplama yapmaktadır. Böylelikle minimum düzeyde toz bırakır. Cyclone 5 teknolojisi sayesinde uzun kullanımlarda bile güçlü emiş imkanı verir. Detaylı temizlik için Triactive adı verilen üç yönlü başlığa sahiptir. Toz toplama haznesi tek elle temizlenebilir. Ayrıca toz boşaltma kolaylaştırmak için özel tasarlanmıştır. Böylelikle tek elle bile toz haznesini temizleyebilirsiniz. Dik şekilde saklanabiliyor. Yumuşak uçlu fırçası ile narin zeminleri süpürmeye olanak sağlar. Alerjilere karşı allergy H13 filtre sistemi bulunuyor. Güvenlik için activelock bağlantı noktaları kilit sistemi içermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Philips 50PUS7607 50" UHD Smart LED TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Motor Gücü 900 Watt
Ağırlık 4.5 kg
Ses Seviyesi 76 dB (Desibel)
Maksimum Emiş Gücü 16,8  kPa
Toz Haznesi Kapasitesi 1.5 Litre
Motor Filtresi Yıkanabilir Filtre
Toz Haznesi Filtresi Allergy H13 filtre
Filtre Seviyesi HEPA 13
Kablo Uzunluğu 6 Metre
Aralık Temizleme Aparatı Var
Dahili Fırça Var
Garanti Süresi 24 Ay
Philips FC9330 Elektrikli Süpürge

Philips FC9330 Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumu

Yaklaşık 20 yıl Philips elektrik süpürgesi kullandım. Ancak artık değiştirme zamanı gelmişti. Düşünün 20 yıl boyunca bir kere bile bozulmamasına rağmen artık değiştirmeliyim diye Bim markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm için Philips FC9330 elektrikli süpürge aldım. Evim 90 metrekare olduğu için öyle çok güçlü bir süpürge ihtiyacım yoktu. Bu cihazda işimi gayet güzel görüyor. Halıları süpürürken başlığı takılmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Queen Jesse Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

En sevdiğim yönü bu oldu çünkü yorucu oluyor. Diğer tarafta fayans ve parke üstü süpürürken güzel emiş sağlıyor. Bırakın yere düşen parçaları tozları bile alıyor. Koltuk aralarını ve yanlarını almak için kutusundan çıkan başlık çok kullanışlı. Dönebilen süpürme başlığı sayesinde kenar köşe demeden süpürme yapabiliyorsunuz. Çok sesli çalışmıyor ve çalışma hızı ayarlanabiliyor. Bazen çocuklar uyurken bile çalıştırıyorum.

Philips FC9330 Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

Piyasada çok çeşitli markalarda elektrikli süpürge bulunuyor. Ancak Philips hemen her ev kadının almak istediği bir markadır. Bırakın Türkiye’yi tüm dünyada Philips elektrikli süpürge en çok satılan markadır. FC9330 modeli ise Bim markete çok uygun fiyatlı olarak gelebiliyor. Eğer sizde bulursanız ve bir elektrikli süpürge ihtiyacınız varsa hiç kaçırmayın derim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.