Regal RH900G Cyclone Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Regal RH900G Cyclone marka süpürge nasıl, alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Regal RH900G Cyclone Süpürge inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Regal, elektrikli ev aletlerinde en sık tercih edilen markalardan bir tanesidir. Ürettiği ürünlerin uzun ömürlü ve işlevsel olması sebebiyle pek çok kişi elektrikli ev aletlerinde başka markaya bakmadan Regal markasını incelemeye başlar. Özellikle teknoloji, uygun fiyat ve sağlamlığı bir arada bulundurmasıyla dikkat çekmektedir. Bir evin en temel ihtiyaçlarından biri olan süpürge için de yine pek çok kişi Regal tercih eder. Özellikle Regal RH900G cyclone süpürge pratik kullanım, güçlü emiş gücü ve ekstra koltuk başlığı sayesinde koltukları, kendi başlığıyla köşeleri de süpürebilmesiyle en çok tercih edilen modellerden biridir.

Regal RH900G Cyclone Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Uygun fiyatına rağmen oldukça fazla özellik barındırıyor. Bu süpürgede 899 w gücünde bir motor bulunuyor. Yeterli emiş gücünü sağlıyor. Tam hızda çalışırken 72 dB ses çıkartıyor. 2.5 litre toz haznesi yeterli geliyor. İnce uçlu süpürme ve koltuk süpürme aparatı var. Hava emiş borusu paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca uzayıp kısalma ve kilitleme özelliği vardır. 2 yıl Regal garantisine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Regal RG900G Cyclone Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evde kullandığım ağır süpürge belimi ağrıttığı için günlük temizliklerde kullanabileceğim pratik bir ürün arıyordum. A101 marketlere gelen Regal RG900G Cyclone süpürge sayesinde sorunumu çözdüm. Süpürgenin en iyi özelliği koltuk süpürme aparatı. Evde bebeğimiz olduğu için koltuklardan kek çubuk kraker kırıntısı eksik olmuyor. Süpürgeyi çok pratik bir şekilde açıp kullanabiliyorum. Başlığı da köşeleri süpürmek için uyumlu. Özellikle mutfakta köşelere başlığın girmemesine sinir olurdum ve illa ki bezle kenarları almam gerekirdi. Regal RG900G Cyclone süpürge sayesinde o sorunum da çözüldü. Ürünün fiyatı şu an A101 marketlerde indirimli. Ben bir eşya almadan önce uzun süre araştırırım ve şunu söyleyebilirim ki bu fiyata alınabilecek en iyi ürün.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Regal RG900G Cyclone Süpürge Alınır Mı?

Kesinlikle evet. Bu süpürge evde temizliği pratik hale getiriyor. Diğer büyük süpürgemin yüzüne bakmıyorum bile artık. Yemekten sonra masanın etrafını süpürmek, günlük salon ve yatak odasını süpürmek için ideal bir ürün. Henüz detaylı temizlikte kullanma fırsatım olmadı. Ancak çekim gücü baya iyi ve detaylı temizlikte de kullanabileceğimi düşünüyorum. A101 marketlerde satışta ve bizim mahallede ki şubede bitmek üzereydi. Bu fiyata kaçırmadan alın derim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.