Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi nasıl ve alınır mı sorularını yanıtlayacağız. Ayrıca Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Güney Koreli üreticisi Samsung’un ülkemizde şuan için sattığı düşük fiyatlı çamaşır makinesi olan WW90T4020CE/AH benimde kullandığım makinedir. Özellikle Samsung kalitesine güvenenler için ideal bir makine olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung WW90T4020CE/AH Çamaşır Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?

Evet uygun fiyatıyla dikkat çeken WW90T4020CE/AH makinesi, özellikle dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Pek çok yeni teknolojiyi bünyesinde barındırması, çamaşır makinesi teknolojisinde çığır açmıştır. Ancak eski bir model olması nedeniyle çok daha özellikli makineler yerini aldı. Bugün itibariyle hala daha satışta olmasına rağmen Samsung’un çok daha ileri teknolojili çamaşır makineleri mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Philips 32PHS5507/62 32 İnç Uydu Alıcılı LED TV Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dijital inverter teknolojisi ile çok sessiz bir şekilde çalışıyor. Ayrıca uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor. Bu makinede 20 yıl kazan garantisi verilmektedir. Çünkü makinenin uzun ömürlü olması için mıknatıslardan yararlanılmıştır. Çamaşır kazanını kendi kendine temizleme özelliğine sahip olduğu için yıkama sonrası kalıntıları yüzde 99,9 oranına kadar temizliyor. Pek çok kadın deterjan çekmecesinde kalıntılarla uğraşır durur. Özellikle yıkama sonrası kalan deterjanlar bölmede kuruyarak hem israfa hem de kötü görüntüye neden oluyor. Ancak WW90T4020CE/AH model çamaşır makinesinde tazyikli su ile deterjan haznesi iyice temizleniyor. Makinenin teknik özelliklerine bakacak olursak.

65 kilogram ağırlığa sahiptir. 9 kilo yıkama kapasitesi günümüze göre düşüktür. D sınıfı enerji tasarrufu yine sınıfta kalmasına neden oluyor. Elmas kazan kullanılmıştır. Ancak sıkma hızı 1200 devirdir. Maksimum sıkma hızında 72 desibel ses çıkartmaktadır. Garanti süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  SEG CM 1212 E 12 Kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Samsung WW90T4020CE/AH Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Düğün yapacaktım ve her şeyin ateş pahası olması sebebiyle bu çamaşır makinesinden bir tane aldım. 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnun olmadığımı söylemeliyim. Çamaşırları attığımda sıkma sonrası çok fazla ıslak kalıyor. Ayrıca sesli çalıştığını da söylemeliyim. Dijital gösterge paneli büyük avantaj sağlıyor. Ancak dediğim gibi bu makine ucuz olduğundan çok fazla bir şey beklememelisiniz. Çamaşırları istediğim gibi güzelce temizliyor. Ayrıca renklilerde beyazlara göre çok daha başarılıdır.

Samsung WW90T4020CE/AH Çamaşır Makinesi Alınır mı?

Evet çok fazla makine kullanan birisi değilseniz ideal ve uygun fiyatlı olduğunu söyleyebilirim. Özellikle bekar yalnız yaşayanlar için iş görecektir. Ancak evinizde bir bebek varsa yani çamaşır makinesi çok ihtiyaç duyuyorsanız daha üst düzeylerini alabilirsiniz. Ben 2 yıldır kullanıyorum daha bir kere bile en ufak bir arıza bile vermedi. Samsung’un alt sınıf makinelerinden olduğunu söylemeliyim.

“Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Yeni ev kuracağım için aldım. Gayet memnunum ve herkese tavsiye ederim. Ağzı açık kalmasına rağmen yemek kokularını birbirine karıştırmıyor. Ayrıca çok sessiz çalışıyor. Kesinlikle gözünüz kapalı bu buzdolabını alabilirsiniz.

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.