Powertec TR1515 Tıraş Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Erkeklerin sıklıkla kullanmak zorunda olduğu tıraş makineleri içerisinde ucuz olanı Powertec TR1515 tıraş makinesi nasıldır ve alınır mı? Powertec TR1515 tıraş makinesi inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Makineyi anlatmaya başlamadan önce Powertec markasından bahsetmek istiyorum. Bu firma özellikle saç, sakal ve diğer tüyler için ürünler üreten yerli bir markadır. Ankara fabrikalarında, yerli üretime katkı sağlamaktadırlar. Tıraş makinesi konusunda ise pek çok model ile piyasada satışta yer alır. Bunlardan bir tanesi de Powertec TR1515 model tıraş makinesidir. Özellikle A101 marketlerde çok uygun fiyatlara satılmaktadır.

Powertec TR1515 Tıraş Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Öncelikle ucuz ama iş görür bir makine olduğunu söyleyerek başlayalım. Uygun fiyatı ile tam bir fiyat/performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kutusunun içinden makine, 3 başlık, temizleme fırçası ve solüsyonu ve şarj kablosu çıkmaktadır. Type-C şarj girişi sayesinde her yerde şarj kablosunu bulabiliyorsunuz. 1.5 saatte şarj olduktan sonra 2 saat boyunca kullanabiliyorsunuz. Ancak ıslak kullanım için uygun olmayan bir cihazdır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Powertec TR1515 Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumu

Kendime şöyle ense kıllarını alıyım, arada uzayan sakallarımı düzeltiyim diye bir tıraş makinesi ararken yerli ve ucuz olması sebebiyle Powertec tr1515 tıraş makinesi aldım. Öncelikle bu makineden beklentiniz profesyonel olmamalı. Ancak gayet iş görür bir makinedir. Numaraları başlıkları çok kolay esnediği için uzun kullanımlardan sonra yerine tam oturmuyor. Kıl kesme hızını ise ben çok beğeniyorum. Asla yolma yapmıyor ve düzgün bir şekilde kesiyor. Fiyatına göre kıyasladığınız zaman gerçekten çok güzel. Ancak motoru çok sesli çalışıyor bunu bilmenizi isterim. Şarjı kutusunda her ne kadar 2 saat gidiyor yazsa da 1 saatin biraz üstünde kalıyor. Şarj olması süresi hızlı şarj olmadığı için biraz uzun sürüyor. Başlıkları uzun kullanımlarda bile öyle hemen gevşeme yapmıyor. Sakallarını sıfır kesmiyor bunu bilerek almanızı tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AMA2850 Ayak Masaj Aleti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Powertec TR1515 Tıraş Makinesi Alınır Mı?

Öyle profesyonel bir kesim istiyorsanız uzak durmalısınız çünkü sıfır sakal kesmiyor. Ancak uzayan ense kılları, kaş düzeltme gibi şeyler için çok ideal. Ayrıca fiyat olarak çok uygun. Bence parasına göre alınabilecek tam bir fiyat performans ürünüdür. Yerli bir marka olması milli gelire katkı sağlayacağı için tercih edilebilir diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.