SEG CM 910S Silver Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin uygun fiyatlı beyaz eşya ve televizyon üreticisi SEG’in CM 910S silver çamaşır makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG CM 910S çamaşır makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Vestel, Zorlu Holding bünyesi altında Türkiye’nin en büyük elektronik ev eşyaları üreten markalarından bir tanesidir. Tüm dünyadaki teknolojik gelişmeleri ürünlerine uygulamaktadır. Vestel kendi markasının yanı sıra fabrikalarında yan markalar için üretim yapmaktadır. SEG, Vestel’in bir yan markasıdır. Kaliteli ama uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çekmektedir. SEG CM 901S çamaşır makinesi de uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir.

SEG CM 910S Silver Çamaşır Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1000 devir sıkma gücü ile oldukça güçlüdür. 9 kg yıkama kapasitesine sahiptir. 850 mm yükselik, 600 mm genişlik ve 580 mm kalınlığındadır. Yeni enerji sınıfına göre D seviyesinde elektrik tüketmektedir. 15 programlı olup, çocuk kilidi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Hoover HWP 610 AMBC/1-S Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Genel Özellikleri: Gümüş renginde (silver) bir çamaşır makinesidir. Zaman erteleme, ön yıkama ve hızlı sıkma gibi özellikleri vardır. Ön tarafından dijital ekranı bulunuyor. Böylelikle çamaşır yıkama sırasında kalan süre, ve çalıştığı program gibi parametreleri kontrol edebiliyorsunuz.

SEG CM 910S Silver Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Uzun yıllardır Vestel çamaşır makinesi kullanıyordum. Ancak artık değiştirmenin vakti gelmişti. Makinemden oldukça memnundum. Yine bir Vestel almak istiyordum ama o kadar param olmadığı için A101 markette gördüğüm SEG CM 910S 9 kg çamaşır makinesini aldım. Zaten parçaları ve makine birebir Vestel ile aynı. 4 kişilik bir aileyim ve birde bebek var. Bazen günde 2 defa çalıştırdığım bile oluyor. Çamaşırlarımı çok güzel bir şekilde yıkıyor. Özellikle beyazlarda sık görülen esneme çok fazla olmuyor. Ayrıca yıkama sırasında çamaşırları deforme etmiyor. Çok fazla sesi yok ve duyulmuyor. En yüksek devir sıkma sırasında bile titreme ve ses minimum seviyede. 1000 devir sıktırdığım zaman çamaşırlar az kalsın kuru halde verecek. Deterjan koyma yerini güzel çekiyor ve her yıkamadan sonra kontrol ediyorum deterjan artıkları kalmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Samsung WW90T4020CE/AH 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

SEG CM 910S Silver Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

2 yıl garanti süresi ve arkasında Vestel gibi bir marka var. Bu sebeple arıza yapması durumunda asla servis sıkıntısı çekmezsiniz. Tam bir fiyat performans çamaşır makinesi olarak karşımızı çıkıyor. Ayrıca bu fiyatlara bırakın 9kg çamaşır makinesini ikinci el makine bile vermiyorlar. SEG CM 910S çamaşır makinesini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.