SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli beyaz eşya üreticilerinden olan SEG’in şık görünümlü BM6001X Inox bulaşık makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG BM6001X Inox 6 programlı bulaşık makinesi inceleme, teknik özellikler ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

SEG, Vestel fabrikalarında üretilen oldukça kaliteli bir beyaz eşya markasıdır. Bir evin ihtiyacı olabileceği her türlü beyaz eşya ve televizyon grubunda üretim yapmaktadır. Bazı ürünleri uygun fiyatlı ve sade iken bazıları ise oldukça üstün teknolojili ve şıktır. SEG geniş fiyat aralığına sahip markadır. Bulaşık makinesi konusunda BM3001X inox görünümü güzel, bol özellikli ve kaliteli bir cihazdır. Şimdi gelin SEG BM3001X inox bulaşık makinesi özelliklerine bakalım.

SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 12 kişi kapasiteli bir bulaşık makinesidir. 6 programlıdır ve program seçimi çevirmeli yani mekanik olarak yapılmaktadır. Ön yıkama ve yıkama erteleme gibi özellikleri vardır. Çocuk kilidi özelliği mevcuttur. Leke tutmayan inox kaplamaya sahiptir. LED dijital gösterge paneline sahiptir. Hızlı yıkama programı 30 dakikada 40 derecede, süper yıkama 50 dakikada 65 derece ve hijyen yıkama programı 70 derecede yıkama yapmaktadır. Ayrıca standart olarak eko programı bulunmaktadır. Yıllık enerji tüketimi 258 kWH olarak ölçülmüştür. Yıkama sırasında 54 desibel (dB) ses seviyesine sahiptir. Yarım yük ile yıkama seçeneği vardır. Enerji tüketim seviyesi E sınıfıdır.

İlginizi Çekebilir:  SEG BM 6001 6 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumu

Bulaşık makinem sürekli arıza çıkarttığı için artık yenisini alma zamanı gelmişti. Ancak beyaz eşya fiyatlarının yüksek olması nedeniyle pahalı markalara gidemiyordum. Araştırma yaparken A101 markette görüntüsü çok güzel olan SEG BM 6001 X inox bulaşık makinesini gördüm ve aldım. Evimde diğer eşyalarım gri renkte ankastre olduğu için çok uyum sağladı. Oldukça şık ve teknolojik bir görüntüsü var. Bulaşıkları yıkama performansına ise hayran kaldım. 6 programının hepsi birbirinden güzel. Hızlı yıkama modunda beklediğimde daha temiz çıktı. Bir kaç defa denemek için bulaşıkları sudan geçirtmeden attım ve muhteşem temizlikte çıkarttı. Zamanlama özelliği olması çok güzel. Bardaklar en ufak bir çizik olmuyor. Kurumuş yemek kalıntılarını bile temizliyor. Ben bu paraya bu kadarını beklemiyordum. Bulaşıkların yıkaması bittikten sonra kuru bir şekilde veriyor. Alt sepetine tabakları ve büyük tencereleri rahatlıkla koyabiliyorum.

İlginizi Çekebilir:  Philips Airfryer HD928596 5000 Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Alınır Mı?

SEG, Vestel servis garantisi altında olduğu için bu almanız için sebepler arasında. Ayrıca bilinenin aksine çok kaliteli ve özellikli ürünleri var. Ben bulaşık makinesini çok memnun olarak kullanıyorum. Bazen arkadaşlarım bizde alalım mı tavsiye eder misin diye sorduklarında, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz diyorum. Fiyatına baktığınız zaman aynı özellikte bulaşık makinelerinin yarı parasına satılıyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.