Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en büyük küçük ev aletleri üreticilerinden olan Arzum’un AR4069 dik elektrikli süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR4069 Practical dik süpürge inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Kaliteli küçük ev aletleri deyince ülkemizde ilk akla gelen markalardan bir tanesi Arzum’dur. Temizlik ve mutfak aletlerinde lider konumda olan bir markadır. Elektrik süpürgesi konusunda yılların verdiği tecrübeye sahiptir. Bu konuda küçük ve dik süpürgesi olan Ar4069 kodlu Practical dik süpürge kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca uygun fiyatı nedeniyle insanların Arzum gibi kaliteli bir markaya ulaşabilmesine olanak sağlıyor.

Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Özellikle mutfaklarda olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Kolay kullanımı nedeniyle hemen elinizin altında yer alıyor. Küçük görüntüsüne rağmen oldukça güçlü ve sağlam bir yapısı vardır.

İlginizi Çekebilir:  Rexon 5in1 Sıcak Hava (Hot Air) Saç Şekillendirici Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Teknik Özellikleri: Toz torbasız kullanım olanağı sağlamaktadır. 800 W gücünde motoru güçlü emiş sağlıyor. 1.5 L toz haznesi sayesinde uzun süre temizlemeden kullanabiliyorsunuz. Kablo uzunluğu 5 olup büyük odalarda bile her yere ulaşabiliyor. Teleskobik borusu sayesinde dip köşe süpürme sırasında kolaylık sağlıyor. Ayrıca metal orta iskeleti sağlam olmasını sağlıyor. Üçgen başlığı sayesinde süpürme işi çok daha kolay oluyor. Tam güçte çalışırken 78 dB (desibel) ses çıkartmaktadır. Ayrıca motor gücü kademeli olarak ayarlanabiliyor.

Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

A101’de uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm için Arzum Ar4069 Practical dik süpürge aldım. Ben genelde mutfak ve oturma odasında kullanıyorum. Çünkü her yemek ve kahvaltı sonrası masanın altına dökülen ekmek kırıntıları için büyük elektrik süpürgesini çıkartıyordum. Ancak Arzum dik süpürge sayesinde bu dertten kurtuldum. Çekiş gücü çok güzel ve halı da güzel performans gösteriyor. Duvar kenarlarını ve masa ayaklarının kenarlarında üçgen başlığı detaylı temizlik imkanı sunuyor. Sert zeminde ise toz tanesi bile koymuyor. Tekerlekli yapısı sayesinde süpürme sırasında zorluk çekmiyorsunuz. Kablosunun uzunluğu 5 metre olması birde kendisinin uzunluğu her yere ulaşmasını sağlıyor. Ağırlığı çok olmadığı için kolayca kaldırabiliyorsunuz. Çok yer kaplamadığı için saklaması zor olmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Arzum Ar4069 Practical Dik Süpürge Alınır Mı?

Arzum’un kalitesinden bahsetmeyeceğim çünkü kendini fazlasıyla kanıtlamış bir marka. Bu süpürge çok sağlam ve kaliteli olduğundan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ayrıca bazı marketlerin (A101, Bim, Şok ve Migros) indirim günlerinde çok ucuz paraya satılabiliyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.