Sinbo 8 Litre Dijital Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticisi Sinbo’nun 8 litre dijital airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo 8 lt dijital airfryer kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türk insanının en sevdiği yiyeceklerin başında kızartma yemekleri geliyor. Kızartmalar tavaya dökülen bir sürü yağın kızdırılması ve sonucunda içine patates, köfte ve diğer kızartılacak yiyeceklerin konulmasıyla yapılır. Kızartmanın bu kadar sevilmesinin en büyük sebebi çıtır çıtır olmasının yanı sıra lezzetli olmasıdır. Ancak çok yağda kızartma olunca sağlıksız yiyeceklerde ortaya çıkıyor. Çünkü vücudunuza fazla yağ giriyor ve bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkiliyor. Ayrıca geleneksel kızartmalarda bir sürü yağ israf olup gidiyor.

Bunun önüne geçmek için son yıllarda airfryer adı verilen yağsız fritöz cihazları ortaya çıktı. Bu cihazlar yüzde 90 daha az yağ ile tıpkı bol yağda kızartılmış gibi yiyecekler ortaya çıkartıyor. Sıcak hava sirkülasyonu sayesinde buharlı kızartmalar yapılmasını sağlıyor. Piyasada onlarca çeşit ve markada airfryer satılıyor. Ayrıca hiç ucuz cihazlarda değiller. Ancak Sinbo gibi yerli markalar insanları az para ile airfryer sahibi yapabiliyor. Bu konuda en büyük hacimli airfryer modellerinden olan 8 litrelik yağsız fritözü Şok marketlerde uygun fiyatı ve üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. Sinbo 20 yıldan uzun bir süredir Türkiye’de yerli olarak küçük ev aletleri üreten bir markadır.

Sinbo 8 LT Dijital Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1500 W gücünde olan bu airfryer, dokunmaktık tuşlara sahiptir. LED ekranı sayesinde pişirme aşamalarını kontrol edebilirsiniz. Sıradan fritözlere göre %90 daha az yağ harcamaktır. 85-200 °C arasında sıcak ayarı yapılabilmektedir. Aşırı ısınmaya karşı koruması bulunuyor. 8 pişirme programı vardır. Paslanmaz çelikten pişirme sepeti var. Ayrıca parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Pişirme bittikten sonra sesli uyarı veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Sinbo 8 LT Dijital Airfryer Kullanıcı Yorumu

Komşularda gördüğüm ve sürekli özendiğim için bende evime bir airfryer almak istiyordum. Ayrıca çocuklarım çok fazla kızartma yedikleri için artık sağlıklı yemekler yemesini istiyordum. Şok markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Sinbo 8 litrelik airfryer aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kocaman olması dikkatimi çekti. Bir kaşık yağ ile 4 kişilik bir aileye yetecek kadar kızartma yaptım. Pişirdiği patatesler çıtır çıtır oldu. Çocuklar zaten tavada yapmış gibi sandılar. Köfte konusunda da çok başarılır. Kurutmadan ama içini çeke çeke pişirebiliyor. Tavuk kanat, tavuk pirzola gibi etleri harika bir şekilde içi sulu sulu olacak biçimde kızartıyor. Bir kere kek yapmayı denedim dibi tutmadan, her yanı eşit şekilde pişti. Ayrıca yün gibi kabarmış bir kek ortaya çıktı. Artık evimde pişen yiyeceklerin çoğunu Sinbo 8 litre airfryer ile yapıyorum.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sinbo 8 Litre Airfryer Alınır Mı?

Airfryer fiyatları çok pahalı. Ayrıca benim gibi kalabalık aileler için geniş cihazlar gerekiyordu. Sinbo markasına herkes ön yargılı davranıyor ama gerçekten çok güzel pişiriyor. Ayrıca dijital ekranı falan olması görüntüsünün çok şık olmasını sağlıyor. Fiyat performans ürünü olarak harika bir airfryer diyebiliriz. Çok markete piyasa fiyatının neredeyse yarı parasına geliyor. Sizde gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

“Sinbo 8 Litre Dijital Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri” üzerine bir yorum

  1. Kesinlikle tavsiye etmiyorum aldığım ürünün çekmecesi teflon kaplamaymis ve haznesinde kabarmalar oldu ve kendiliğinden soyuldu geri iade etmek istediğimde Kesinlikle kabul etmediler sadece hazinesini değiştirebileceklerini söylediler simbomu asla tavsiye etmiyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.