SEG ST 283 Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda SEG ST 283 Buzdolabı nasıl ve alınır mı? Sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG ST 283 Buzdolabı inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Bir evin en büyük ihtiyaçlarından biri şüphesiz ki buzdolabıdır. Hayatın normal seyrinde gitmesi için buzdolabının güzel çalışması ve alınan sebze, meyve gıda ürünlerini koruması gerekir. Bu nedenle de iyi ve kaliteli bir ürün seçilmelidir. SEG markasının ST-283 model buzdolabı, evlerden en sık tercih edilen buzdolaplarından biridir. Çift kapılı olan bu buzdolabı geniş hacmi sayesinde çok fazla yiyeceği içerisinde muhafaza eder. Buzluğunun da geniş olması sayesinde et ürünleri ve kışlık hazırlıkları için de ekstra bir ürün kullanmanıza gerek kalmaz. SEG ST283 buzdolabı şu anda A101 marketlerde indirimli fiyattan satılıyor.

SEG ST 283 Buzdolabı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Soğutucu hacmi 200 litre olan buzdolabının dondurucu hacmi ise 40 litredir. Çift kapılıdır ve ölçüleri ise; yükseklik: 161 cm, genişlik: 54 cm ve kalınlık: 57 cm boyutlarındadır.  Enerji tipi F’dir. LED aydınlatmaya ve Statik soğutma sistemine sahiptir. Ürününü enerji tüketimi 223 kWh/a ile oldukça makul seviyededir. Dondurma kapasitesi 2,6 kg/24 Saat olarak ölçülmüştür. Türkiye’de üretilen ürün Vestel tarafından 2 yıl garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  SEG BM6001X Inox Bulaşık Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

SEG ST 283 Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Düğünümüze bir hafta kaldı. Evin tüm eşyalarını ve düğün masraflarını hallettikten sonra beyaz eşyalar için elimizde çok az bir nakit kalmıştı. Özellikle buzdolabını hem uygun fiyatlı hem de 3-5 ay sonra bozulup bizi masrafa sokmayacak bir ürün almak istiyorduk. Eşimin teyzesi SEG ST283 model buzdolabı kullandığını ve yıllardır çok memnun olduğunu söylemişti. Biraz araştırınca A101 marketlerde satıldığını gördük. Fiyatı piyasaya göre çok iyiydi.

Çevremde kullanan herkese sordum ve herkesin memnun olduğunu görünce aldık. Çift kapılı ve içi çok geniş. Rahatlıkla her ürünü alır. Özellikle buzluk kısmı geniş bir buzdolabı arıyordum. Buzluk kısmı da ideal genişlikte. Alt tarafından üç adet raf bulunuyor. Orta boy tencerenin iki tanesi tek rafa alıyor. Aşağıda sebzelik kısmı meyve sebzelerin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Asla soğutucu kısmında buzlanma olmuyor. Çalışması oldukça sessiz. Gece sessiz anlarda bile çalıştığının sesini duymuyorsunuz. Kapısı açık kaldığı zaman ışıklı ve sesli olarak ikaz veriyor. Ayrıca kapı yönü değiştirilebilir olması mutfak şekline göre ayarlamaya imkan sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - Bim

SEG ST 283 Buzdolabı Alınır Mı?

Kesinlikle alınır. Fiyatının çok çok üstünde bir performansı var. İç hacmi geniş her ürünü rahatça muhafaza eder. Ayrıca görüntüsü de çok şık. Vestel tarafından 2 yıl garantili olması da içimizi rahatlatan bir diğer faktör.  İdeal bir buzdolabı ve uygun fiyata kaliteli ürün arıyorsanız kesinlikle alınır diyorum. Şu anda A101 marketlerde piyasanın altına bir rakama satılıyor. Kaçırmamak lazım.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.