Homend 2506H Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’de adından fazlaca söz ettirmeye başlayan Homend’in 2506H model Airfryer cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend 2506H yağsız fritöz airfryer inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son yıllarda oldukça popüler bir mutfak aleti olmaya başlayan Airfryer cihazları hemen her marka tarafından üretilir oldu. Piyasada çok fazla fiyat aralığında airfryer bulunmaktadır. Homend ise Türkiye’de son yıllarda oldukça fazla satış yapan küçük ev aletleri üreticisidir. Bu pazardan eksik kalmak istemeyen Homend 2506 H airfryer ile dikkat çekiyor. Uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile oldukça fazla bir satış payına sahiptir. Airfryer’ın bu kadar meşhur olmasının sebebi az yağ ile tasarruf ederken çok sağlıklı kızartmalar ve yiyecekler yapmasıdır. Zaten bu cihazlar yağsız fritöz olarak adlandırılmaktadır. Şimdi Homend 2506H Airfryer özelliklerine bakalım.

Homend 2506H Airfryer Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1500 W gücünde bir motoru bulunmaktadır. 4 litre hacmi ile oldukça geniştir. Inox (gri) renkte üretilmiştir. Pişirme haznesi 4.2 litre hacimlidir. 360 derece hızlı ısı teknolojisine sahiptir. 8 farklı pişirme programı vardır. 80 ile 200 derece arasında pişirme aralığına sahiptir. Üst tarafından dijital LED gösterge paneli ve dokunmatik program tuşları bulunmaktadır. Çekmece tipi pişirme haznesine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Tefal EasyFry Deluxe EY401D15 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Genel Özellikleri: 8 programı “tavuk, biftek, kek, sebze, pastırma, karides ve balık” modlarından oluşmaktadır. Aşırı ısınmaya karşı kendi kendini kapatma özelliği mevcuttur. 4.2 litrelik geniş pişirme haznesine sahiptir. 360 derece hızlı sıcaklık teknolojisi ile birebir yağda kızartma lezzeti ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca donmuş yiyeceklerin buzunu çözebilme yeteneği vardır. 2 yıl garanti süresi bulunuyor.

Teknik Özellikleri
Güç 1520 Watt
Hacim 4.2 Litre
Program Sayısı 8
Sıcaklık Ayarı 80°-200° c
Dijital Ekran Var LED
Kullanım Tipi İnox
Hızlı Isıtma 360°
Zamanlayıcı Var
Çıkartılabilir Sepet Var
Garanti Süresi 24 Ay

 

Homend 2506H Airfryer Kullanıcı Yorumu

Çocuklarım kızartma türü yiyecekleri çok fazla tüketiyorlar. Ayrıca eşim kalp hastası olması sebebiyle geleneksel kızartmaları yiyemiyordu. Evime sağlıklı pişirme yaptığına inandığım bir airfryer almak istiyordum. İndirimli ürünleri takip ederken A101 markette Homend 2506H airfryer yağsız fritöz satıldığını gördüm ve aldım. 4 kişilik ailem için hafta sonları kahvaltıya kızartmalar yapıyorum. Normal tavada kızartmaya göre yüzde 90 seviyesinde daha az yağ tüketiyor. Ayrıca patates ve köfteleri kurutmadan tıpkı yağda kızartmış gibi çıkartıyor. Haznesi benim gibi 4 kişilik bir aileyi doyuracak kadar çok yiyeceği pişirebiliyor. Bir kaç defa kek yapmayı denedim ve gayet başarılı. Altını ve üstünü eşit derecede pişirdi. Çalıştırmaya başladığım zaman hızlı bir şekilde ısınıyor.

İlginizi Çekebilir:  Homend Toastbuster Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Homend 2506H Airfryer Alınır Mı?

Homend markasına karşı herkes temkinli davranıyor. Arkadaşlarım bana geldiği zaman Homend nasıl bir marka diye soruyorlar. Ben Homend airfryer’dan çok memnun olduğumu söylüyorum. Bazı kişilerde çok daha pahalı ve tanınmış markaların cihazlarını görüyorum ve yaptıkları iş benimkiyle aynı. Kızartma tadında ise hiçbir değişiklik yok. A101 markette aldın aldın ürünü olarak çok uygun fiyata satılıyor. Almak isterseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

“Homend 2506H Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 3 yorum

  1. Fiyatı çok uygun. Önümüzdeki hafta 1.500 liraya geliyormuş. Umarım çok sayıda gelir de alırız.

    Yanıtla
  2. ben bugün aldım peşin fiyatı 1400 küsüratı var 9 taksit yaptılar1604 liraya geldi .yalan falan da değil yanlız 1 adet kalmıştı yada 1 adet gelmişti bilmiyorum

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.