Kumtel (HAF-01) Airfryer 5.5 L Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Kumtel’in HAF-01 kodlu airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kumtel airfryer 5.5 L inceleme, özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Bu hafta Bim markete de gelen Kumtel Airfryer, ülkemizin kaliteli yerli ürünlerinden bir tanesidir. Yağsız fritöz olarak bilinen airfryer ürünleri son zamanlarda oldukça fazla popüler olmaya başladı. Hemen her marka kendi cihazlarını üretir hale geldi. Ayrıca artık mutfakların vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi oldu. Şimdi gelim Kumtel HAF-01 5.5 L Airfryer özellikleri nelerdir bakalım.

Kumtel Airfryer 5.5 L Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Güç ve Hacim Özellikleri: 1500 W maksimum güç ile çalışabilmektedir. Kızartma sepeti kapasitesi 4 litredir. Cihaz hacmi ise 5.5 litredir. 60 dakikalık zamanlayıcı ve otomatik kapanma özelliği vardır. Maksimum 200 dereceye kadar ayarlanabilmektedir. Ayrıca paslanmaz çelik parçaları ve hızlı pişirme sepeti vardır. Son olarak yüksek ısıya dayanıklı iç malzemeler bulunmaktadır. Kumtel 5.5 L airfryer 2 yıl garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Tekli Ocak Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Pişirme Özellikleri: Buz çözme özelliği 80 derece ve 6 dakikada yiyeceklerin buzunu çözmektedir. Ayrıca patates kızartmasını 180 derecede 15 dakika, tavuk kanat 15 dakikada 180 derece, kırmızı et 9 dakikada 200 derece, balık 13 dakikada 180 derecede ve kek 9 dakikada 170 derecede pişirebilmektedir.

Kumtel (HAF-01) 5.5 Litre Airfryer

Kumtel Airfryer 5.5 L Kullanıcı Yorumu

Bim markete aktüel ürün olarak uygun fiyatlı olarak geldiği için bir tane aldım. Benim işimi fazlasıyla görüyor. 4 kişilik bir aileyim ve çocuklarım kızartma ürünlerini çok fazla sevdikleri için onlara sağlıklı yemekler pişirmek için çok ideal. Ön tarafından dijital gösterge olmaması eksik yönlerinden bir tanesi. Kumtel airfryer’ın kaliteli bir malzeme yapısı var. Patates kızartmasını tavaya göre %90 daha az yağ ile kızartıyorum. Ayrıca pişirdiği zaman aynı bol yağda yapılmış gibi çıkartıyor. Kek yaptığım zaman fırında pişirmiş gibi mükemmel ve kabarmış şekilde çıkartıyor. Ben bazen yiyeceklerin buzunu çözmek için kullanıyorum ve gayet başarılı bir şekilde buzunu çözüyor. Artık her mutfakta olması gereken ürünlerden bir tanesi. Ben ilk başta bu kadar işime yarayacağını düşünmüyordum. Artık sürekli kullandığım mutfak aletlerinden bir tanesi.

İlginizi Çekebilir:  Toshiba 65UL2163DT/2 65" Ultra HD Smart TV Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kumtel Airfryer 5.5 L Alınır Mı?

Fiyatı piyasaya göre çok uygun ve iş görüyor. Tamamen dijital ekranı falan yok ama iş görür bir yapısı var. Hafta sonu muhteşem kızartmalar yapabiliyorsunuz. Bu fiyatlara alabileceğiniz en iyi airfryer cihazlarından bir tanesidir. Kumtel, Türkiye’de uzun yıllardır bulunan bir marka olduğu için yetkili servisi çok yaygın. Ayrıca bir cihaza 2 yıl garanti süresi veriliyor. Eğer sizde bir airfryer arıyorsanız ucuz fiyatı ve kalitesi nedeniyle gözünüz kapalı alabilirsiniz. Tam bir fiyat performans ürünüdür.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.