Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Teknoloji ilerledikçe mutfak eşyaları da bu durumdan etkilenmeye başladı ve her geçen gün mutfakta yemek pişirmek daha pratik bir hale geliyor. Günümüzde yemek pişirmenin hem en pratik hem de en sağlıklı yollarından birisi de şüphesiz ki airfryer. Mutfakta ki yağ kullanımını ciddi oranda azaltan airfryer, aynı zamanda süreyi de azaltarak hızlı yemek seçenekleri sunuyor. Ancak tabii ki içerisinde yemek pişeceği için kaliteli bir ürün almak çok önemli. Sinbo SCO-5056 dijital airfryer modeli ise en iyi seçeneklerden biri.

Sinbo zaten küçük ev aletleri konusunda güven kazanmış bir marka. Bu markanın SC0-5056 dijital airfryer modeli A101 marketlerde satılmaya başlayınca airfryer almak isteyen pek çok kişi ürünü aldı ve memnun kaldı diyebiliriz. Ürün pek çok mutfağa girdi ve mutfakta ki işleri kolaylaştırarak herkesin gözdesi oldu.

Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Sıcaklık kontrolü ve zamanlayıcı özellikleri bulunan ürünün pişirme kapasitesi 4,5 litredir. Ürün yalnızca siyah olarak üretilmiştir. İç haznesi çıkar ve böylece kolay bir şekilde temizlenebilir. 80 ila 200 derece ısı ayarına sahiptir. 1500 watt güce sahiptir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ürün 48 ay Sinbo garantilidir. Dijital gösterge panelinde ve dokunmatik düğmelere sahiptir. 8 farklı pişirme programı bulunuyor. Gövdesi ısıya dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Ayrıca sadece siyah renk seçeneği ile satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Cosori XXL Airfryer (5.5 Litre Wi-Fi) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer Kullanıcı Yorumu

İlkokul 3 ve 5. Sınıfa giden iki oğlum var. Yaşları gereği patates kızartması, köfte gibi yiyeceklere çok düşkünler. Bu yemekleri sürekli aşırı miktarda yağda kızartmak gerektiği için çok içime sinmiyordu. Airfryer aldığımızdan beri ne zaman isteseler pişiriyorum. Çünkü bir kaşık yağ ile resmen dünyaları pişiriyor.

İnternetten airfryer tariflerine bakarak kek, kumpir gibi tarifler de deniyoruz. Hepsi az yağlı ve lezzetli oluyor. İnternette airfryer de yapılabilecek tarifleri tek tek deniyoruz. Hem yağsız hem de sağlıklı oluyor. Patates kızartmalarını aynı bol yağda veya fritözde yapmış gibi çıtır çıtır çıkartıyor. Pirinç pilavı konusunda eğer kullanmayı bilirseniz iyi. Ama genelde lapa yapıyor. Kek yaptığınız zaman altını ve üstünü eşit şekilde pişiriyor. Sinbo airfryer yani yağsız fritöz artık mutfakta en çok kullandığım cihazlardan birisi oldu.

İlginizi Çekebilir:  Onvo 43OV6000F 43 İnç Full HD Android TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer Alınır Mı?

Ürünü aldığımdan beri çocuklarıma yemek hazırlarken içim çok rahat. Eskiden patates kızartması istediklerinde o patateslerin yağ için yüzerek kızarması beni üzerdi ve çok sık kızartmamaya çalışırdım. Ancak evimize Sinbo-5056 Dijital Airfryer geldiğinden beri bir kaşık yağ ile o kadar çok patates kızartıyorum ki her istediklerinde tamam diyorum. Üstelik etrafa yağ damlamaması da ekstra güzel. Sadece kızartmalar için almıştım ama alınca o kadar çok seçenek olduğunu fark ettim ki. Kek yapıyorum, sebze közlüyorum, meyve kurutuyorum ve daha bir sürü şey. Kesinlikle alınması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Ürün şu anda Bim, A101 ve Şok marketlerde indirimli satılıyor. Her mutfağa lazım bir ürün olduğunu bilmelisiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.