Kumtel 8.5 L XXL Fastfryer (Airfryer) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son dönemlerde oldukça popüler ürünlerden bir tanesi olan airfryer’in yerli markası olan Kumtel’in 8.5L XXL Fastryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kumtel 8.5L XXL Fastryer teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son dönemlerin oldukça ilgi gören cihazlarından bir tanesi olan airfryer, hemen her ev kadınının sahip olmak istediği bir ürün. Bazı kişiler tavada kızartmaya göre sağlıklı olduğunu savunurken bazıları da daha zararlı olduğunu söylüyorlar. Ancak şu bir gerçek ki airfryerlar çok daha az yağ ile kızartma tadında yiyecekler yapabilmektedir. Türkiye’nin yerli markalarından olan Kumtel’in devasa boyuttaki XXL Fastryer modelini inceleyelim.

Kumtel 8.5 L XXL Fastfryer (Airfryer) Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 220-240 voltaj elektrik ile çalışmaktadır. 1800W gücü ile oldukça etkin pişirme yapmaktadır. İnox gövde malzemesi üretilmiştir. Kızartma pan kapasitesi 7L, kızartma sepeti kapasitesi ile 6 litredir 60 dakikalık zamanlayıcı özelliğine sahiptir. Ayrıca güvenlik amaçlı olarak 60 dakika zamanlayıcı özelliği vardır. 200° dereceye kadar sıcaklık ayarı yapılabilmektedir.  İç pişirme parçaları paslanmaz çelikten üretilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Grundig FR 7284 Airfit Twin Airfryer 8.5 lt Nasıl, Alınır mı? Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Güç 1800 Watt
Voltaj 220-240 V
Kızartma Pan Kapasitesi 7.5 Litre
Sepet Hacmi 5.5 Litre
Sepet Şekli Kare
Sepet Malzemesi Paslanmaz Çelik
Zamanlayıcı Var
Max. Zamanlama 60 Dakika
Sıcaklık Ayarı 40°C-200°C
Kontrol Paneli Analog
Dijital Ekran Yok
Program Sayısı Yok
Cihaz Ağırlığı 5.5 kg
Garanti Süresi 24 Ay

Kumtel 8.5 L XXL Fastfryer (Airfryer) Kullanıcı Yorumu

Evime uzun zamandır bir yağsız fritöz olan airfryer almak istiyordum. Bu sebeple bende Bim’e uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Kumtel 8.5 L XXL airfryer aldım. Öncelikle üründen gayet memnunum ve parasına göre güzel biraz cihaz aldığımı düşünüyorum. Ben 4 kişilik bir aileye sahibiyim. Çocuklarım kızartmayı çok tükettiği için daha az yağ yesinler diye kumtel airfryer aldım. Patates kızartmasını aynı yağda ve tavada yapmış gibi kızartıyor. Tavuk kanat, köfte gibi şeyleri tıpkı fırında pişirmiş gibi veriyor. Bir kaç defa pirinç pilavı yaptım ama biraz lapa oldu. Kek yapmayı denediğim güzelce altını üstünü eşit derecede pişirdi.

İlginizi Çekebilir:  Karaca Air Pro Cook XL 2 in 1 Konuşan Airfryer Black Chrome Nasıl, Alınır Mı? Karaca Airfryer İyi Mi?

Kumtel 8.5 L XXL Fastfryer (Airfryer) Alınır Mı?

Airfryer çok pahalı bir cihaz. Markalara baktığınız zaman bu hacimde olanlarının çok pahalı olduğunu göreceksiniz. Ancak Bim markete Kumtel 8.5 litre airfryer geldiğinden aldım. Benim gibi 4 kişilik bir aile için gayet yeterli. Bir kaç defa bundan çok daha pahalı airfryer gördüm ve pişirdiği yiyeceklerin benimkinden hiçbir farkı yoktu. Hem yerli ürün olması hem de Kumtel’in kaliteli olması sebebiyle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.