Skywell ET5-LR Elektrikli Araba Nasıl? Kullanıcı Yorumları ve Alınır Mı?

Skywell ET5-LR, son aylarda en çok araştırılan elektrikli otomobillerin başında yer alıyor. Bu noktada aracın üreticisi Skywell, enerji kaynaklı taşıtlar konusunda uzmanlaşmış bir marka olarak bilinir. Firma, elektrikli motosikletlerden otobüs modellerine kadar piyasayı domine etmeyi başarıyor. Bu durum, markanın ürünlerde tercih ettiği kaliteli malzeme yapısı ve çevre dostu birimler sayesinde mümkün olmaktadır.

Yıl içerisinde global olarak milyonlarca kişiye ulaşmayı başaran Skywell markası, Türkiye’de de Skywell ET5-LR modeli ile yüksek bir satış ivmesi yakalamış durumda. Ergonomiyi, performansı ve sağlamlığı bir araya getiren model, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanımın kapılarını aralamaya devam ediyor. İşte, Türkiye’de çok sevilen Skywell ET5-LR modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Skywell ET5-LR Teknik Özellikleri

Skywell markasının en iyi modellerinden olan Skywell ET5-LR, 150 kW azami motor gücünü bünyesinde barındırıyor. Ayrıca araçtaki performansı üst noktalara çıkaran 320Nm azami tork entegresi de keyifli bir sürüş deneyiminin kapılarını aralıyor. Elektrikli olmasıyla çevre dostu bir çizgide olan araç, hızlı şarj özelliğiyle konforlu bir kullanım da sağlıyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği sayesinde 38 dakika içerisinde %70 oranında şarj olabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS MX25 Plus Elektrikli Bisiklet Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Skywell ET5-LR modelinde dikkat çeken özelliklerden biri de 467 – 1141 LT arasında değişen bagaj kapasitesidir. Ayrıca modelde yer alan 360 derece kamera sistemi, kahverengi deri koltuklar, kişiselleştirilmiş renk çeşitleri, çevrimdışı GPS navigasyon özelliği ve 11 KWsa AC oranlarına kadar çıkan şart kapasitesi, araç severlerin modele olan ilgisini de arttırıyor.

skywell et5 lr kullanıcı yorumları

Skywell ET5-LR Kullanıcı Yorumu

Skywell markası Türkiye’ye yeni giriş yapmış olduğundan Skywell ET5-LR modeline karşı ilk başta ön yargılarım vardı. Fakat markanın 10 yıllık mühendislik ve sektör tecrübesi ile ücretsiz batarya değişim garantisi olduğunu duyunca bir şans vermeye karar verdim. Skywell ET5-LR modelini kızım için satın aldığımızda ilk olarak estetik yapısı hoşumuza gitmişti. Ayrıca yaygın servis ağının olması, yerinde mobil servis imkânı ve hızlı yedek parça temini de satım alım sırasında güvenimizi yüksekten unsurlar oldu.

İlginizi Çekebilir:  Honda eNS1 Alınır Mı? Yorumları Teknik Özellikleri

Kızım şehir içerisinde kısa mesafedeki sürüşlerini araç ile yaparken araçtan çok memnun kaldığını söyledi. Benim de araçla uzun yol deneyimlerim oldu. Gerçekten kısa ve uzun mesafelerde motor gücünün hakkını sonuna kadar veren bir araç olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca güvenlik konusunda da bizi hiç şaşırtmadı. Bunlarla birlikte modelin bünyesinde yer alan çevrimdışı GPS, büyük LCD ekranlı panel ve deri koltuklar gibi detaylar, sürüş keyfini de harika bir hale getiriyor. Biz, ailecek Skywell’in bu modelini keyifle kullanıyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Skywell ET5-LR Alınır Mı?

Son zamanların en çok satılan modellerinden Skywell ET5-LR, 150 kW azami motor gücü ve 320 Nm azami tork entegresiyle kesinlikle satın alınması gereken araçların başında yer alıyor. Elektrikli olması, sizler için yakıt tasarrufu sağlarken ayrıca hızlı şarj özelliğiyle zamandan da tasarruf edebilmenizi mümkün kılıyor. Bunlarla birlikte modelin içerisinde yer alan eklentiler de çoğu rakibinde bulunmayan detaylar olarak göze çarpıyor. Bu nedenle araç sahiplerine ET5-LR modelini gönül rahatlığıyla satın alabileceklerini ifade ediyoruz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.