Elektrikli Chery OMODA 5 EV Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en iyi elektrikli araç üreticilerinden olan Chery, Türkiye pazarında tanıttığı yeni ürünlerle piyasayı alt üst etmeye devam ediyor. Tasarım harikası modellere sahip olan marka, performans konusunda da rakiplerini geride bırakmayı başarıyor. Çevreci tutumuyla tanınan marka, Co2 emisyonu konusunda da rakipsiz seçenekler oluşturuyor.

Markanın son çıkan modellerinden Elektrikli Chery OMODA 5 EV, gelişmiş teknolojik özellikleriyle Türkiye’deki araba severlerin gözdesi halini aldı. Yüksek performans değerleriyle güçlü bir batarya sistemi olan modelde ekstra özelliklerin bol olması da dikkat çekiyor. İşte, merakla araştırılan ve satış rekorları kıran Elektrikli Chery OMODA 5 EV modelinin merak edilen tüm detayları.

Elektrikli Chery OMODA 5 EV

Tasarımsal özellikleriyle herkesin beğenisini toplayan Elektrikli Chery OMODA 5 EV modeli, teknik özellikleriyle de istenileni tam olarak verdiğini kanıtlanıyor. Modelin göze çarpan ilk özelliği, 204 OPS gücündeki motoru olarak biliniyor. Ayrıca bu güçlü motor, toplamda 400 Nm olan tork sisteminden de güç alıyor. Bu iki sistemin birleşmesi sayesinde Elektrikli Chery OMODA 5 EV modeli, 0’dan 100’e sadece 7,5 saniye gibi kısa bir sürede ulaşabiliyr.

İlginizi Çekebilir:  Maxus e-Deliver 3 Elektrikli Van Nasıl? Alınır Mı, Kullanıcı Yorumları

Batarya kısmında da oldukça güçlü bir sistemle karşımıza çıkan Elektrikli Chery OMODA 5 EV modeli, 64kWh kapasiteli bir batarya ile yollara çıkıyor. Bu sayede WLTP standartlarına ulaşabilen model, toplam 450 kilometrelik bir menzil imkânı sunuyor. Bu seyahat uzunluğu, standartlarda kalsa da Elektrikli Chery OMODA 5 EV modelinin çoğu rakibine göre daha uzun bir menzil olarak görülüyor. Ayrıca hızlı şarj desteğini de bünyesinde barındıran model, toplam 40 dakika içerisinde %80 oranında dolum değerlerine ulaşabiliyor. Ergonomik olarak da harika özelliklere sahip olan model, performanslı ve rahat sürüşler deneyimlemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında gösteriliyor.

Elektrikli Chery OMODA 5 EV Kullanıcı Deneyimi

Oğlumuzun ilk aracını biz almak istediğimiz için hemen araştırmalara başladık. Yakıt konusunda tasarruf edebilmesi için elektrikli bir araç satın almayı düşünüyorduk. Uzun süren araştırmalardan sonra Elektrikli Chery OMODA 5 EV modelini satın almaya karar verdik. Hız tutkusu olmadığı için aracın maksimum hız değerleri hoşuna gitti. Ayrıca yeni nesil bataryası sayesinde aracının hızlıca şarj olduğunu ve uzun mesafelere kolayca gidebildiğini ifade etti. Bunlarla birlikte oğlumuz, aracın tasarımsal çizgilerini ve ekstra özelliklerini de çok beğendi. Uzun süredir kullanım sağladığı aracının bu zamana kadar herhangi bir sorun çıkarmadığını söyledi. Bu nedenle biz de yakınlarımıza kesinlikle Elektrikli Chery OMODA 5 EV almaları gerektiğini söylüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Citroen e-C3 Nasıl Araba? Alınır Mı? Tüm Detaylar

Elektrikli Chery OMODA 5 EV Alınır Mı?

Chery markasının en özel modellerinden olan Elektrikli Chery OMODA 5 EV güvenlik ve ergonomi için tasarlanmış gibi duruyor. Hızlı şarj desteğiyle rakipsiz olan model, uzun süreli seyahatlere de kolayca izin verebiliyor. Ayrıca firma tarafından Elektrikli Chery OMODA 5 EV modeli için uzun süreli bir garanti de sağlanıyor. Ekstra özellikleriyle de dikkat çeken Elektrikli Chery OMODA 5 EV modeli, elektrikli araba uzmanları tarafından alınabilecek modeller arasında gösteriliyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.