Space24 Mini Kablosuz Hava Kompresörü Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Otomobili olan her kişinin muhakkak sahibi olması gereken bir cihaz olan Space24 mini kablosuz hava kompresörü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Space 24 mini kablosuz hava kompresörü kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun 4 tane lastik üzerinde gitmektedir. Lastik kauçuktan yapıldığı için çabucak patlayabilir ve lastiğiniz havasız kalabilir. Hiç olmadık yerlerde lastiğin havası inerse saatlerce yardım beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için araç içinde ya da bagajda taşınabilen küçük ve portatif hava kompresörleri tam bir kurtarıcıdır. Genellikle çakmaklık elektriği ile çalışanları bulunmaktadır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte hava kompresörleri daha özellikli olmaya başladılar. Hatta şarjlı hava kompresörleri çıktı. Bunlardan bir tanesi de Space24 marka kablosuz mini hava kompresörüdür. Bir sürücünün aracında muhakkak bulundurması gereken cihazlardan bir tanesidir.

Space24 Mini Kablosuz Hava Kompresörü Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: Tek el ile kullanılabilecek kadar küçük bir cihazdır. Ayrıca gerektiğinde USB girişi sayesinde powerbank olarak kullanılabilmektedir. 3600 mAh kapasiteli bataryası bulunmaktadır. 5V/1Ah şarj çıkış voltajı sağlamaktadır. 60 watt gücünde motoru ile 45 psi değere kadar basınç oluşturabilir. Üzerinde mavi ışıklı LED ekranı bulunuyor. Otomobil, minibüs, bisiklet ve top şişirmek için rahatlıkla kullanılabilir. Basınç değerini hem otomatik hem de manuel olarak ayarlayabiliyor. 20 cm uzunluğunda hava hortumu mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Philips (HI5918/20) Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Space24 Mini Kablosuz Hava Kompresörü Kullanıcı Yorumu

Kırsal kesimde yaşadığım için aracımın tekeri sürekli patlıyor. En yakın oto lastikçi bize 30 kilometre uzaklıkta. Bu sebeple kendime bir hava kompresörü alıp çekici yardımı almadan arabayı lastikçiye kadar götürmem gerekiyordu. Bende araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Space24 hava kompresörü aldım. Gerçekten çok kullanışlı ve güzel bir ürün diyebilirim. Arabanın tekerini 10 dakika gibi bir sürede 30 psi değerine kadar şişiriyor. Tek şarj ile iki tekeri şişirdiğim bile oldu. Üstündeki dijital ekran kompresörün basıncını kontrol etmekte iyi oluyor. Hatta bazen bunu lastik havalarını kontrol etmek için bile kullanıyorum. Mobilet, motosiklet ve bisiklet tekerlerinde çok başarılı. Çocukların toplarına bile havayı bununla basıyorum.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7814 Şarjlı Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Space 24 Mini Kablosuz Hava Kompresörü Alınır Mı?

Lastikli bir aracı bulunan herkesin hava kompresörü olması gerektiğini düşünüyorum. Eski sistem kompresörler hem çakmaklığa takıldığı için kısa alanda çalışıyor. Bazen çapraz arka tekere uzanmadığı oluyor ve çakmaklıktan çıktığı oluyor. Ancak Space24 mini kablosuz hava kompresörü ile bu sorunların hiç birini yaşamıyorsunuz. Ayrıca powerbank olarak kullanılabilmesi ayrı bir avantaj. Kesinlikle almanız gereken ürünlerden bir tanesidir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.