Joyplus Şarjlı El Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Joyplus şarjlı en fanı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Joyplus şarjlı el fanı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Sıcak havalar nedeniyle herkes serinlemenin yolunu arıyor. Sıcaklarla baş etmenin en iyi yolu klimadır. Ancak herkesin klima almasının imkanı yok. Ayrıca klima taşınamadığı için sadece bulunduğu ortamı serinletir. İnsanlar daha portatif serinletme yollarını aramaktadır. Serinlemenin en iyi yolu fanlardır. Bunlar da genelde sabit duran ve taşıması zor olan aletler olsa da portatif olanları da bulunmaktadır. Bim marketlerde satılan Joyplus en fanı sıcak havalarda herkesin yanında taşıyabileceği bir serinletme cihazıdır.

Joyplus Şarjlı El Fanı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 3 kademeli hız ayarı bulunuyor. USB girişi ile şarj edilebilir. Tam şarj ile 45 dakika 1 saat arasında çalışmaktadır. Ayrıca USB’ye bağlı olarak sürekli çalıştırabilirsiniz. Masaüstünde sabit şekilde kullanabilme imkanı sağlıyor. Tutma yeri oldukça ergonomiktir ve el yormaz. Çok ağır bir cihaz olmadığı için taşıma sırasında kol yormaz.

İlginizi Çekebilir:  Dyson Süpürge Müşteri Yorumları

Joyplus Şarjlı El Fanı Kullanıcı Yorumu

Ülkemizde gelmiş geçmiş en sıcak günler yaşanıyor. Benim sıcağa karşı dayanıklılığım az olduğu için serinlemenin bir yolunu bulmam gerekiyordu. Araştırma yaparken Bim markette satıldığını gördüğüm şarjlı en fanını gördüm ve aldım. Kısa bir şarj süresinden sonra kullanmaya başladım. Gerçekten evin içinde ve iş yerinde elimde hep bununla dolaşıyorum. Yaklaşık 50-60 santim uzaklıktan oldukça etkili. Son hızda kullanırken bir hayli güçlü üfürüyor. Ön tarafında koruma telleri parmaklarınızın araya girmesine engel oluyor. Ben iş yerimde usb ile şarja takıp saatlerce çalıştırıyorum ve sorun yaşamadım. Masaüstünde 1 metre uzaklıkta bile yeterli oluyor.

Joyplus Şarjlı En Fanı Alınır Mı?

Fiyatına bakarsanız bu paraya elektrikle çalışan hiçbir cihaz bulamazsınız. Hem kolay taşınabilir hem de çok güzel bir fan. Bu ürün için küçük bir vantilatör diyebiliriz. Özellikle iş yerinde şahsi serinleme için çok kullanışlı oluyor. Ben herkese tavsiye ederim. Şarjlı olması çok iyi bir avantaj haline getiriyor. Bim marketlere çok uygun fiyatlara geldiği olduğu oluyor. Eğer takip ederseniz sizde fiyat performans olarak çok iyi olan bu şarjlı el fanını alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Darbeli Matkap Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri - A101

“Joyplus Şarjlı El Fanı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri” üzerine bir yorum

  1. Kalitesi çok kötü. BİM geçen sene Starcom markalı el fanı getirmişti, o çok daha güzeldi. Bu sene gelen üflemiyor neredeyse. Paranızı çöpe atmayın

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.