Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük küçük ev aletleri üreticilerin bir tanesi olan Tefal’in yağsız fritözü yan, Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Tefal ürünlerinin kalitesi Türkiye’de hiç tartışılmaz. Çünkü Tefal her zaman en iyi cihazları üreten markalardan bir tanesidir. Mutfak aletleri denildiği zaman ev hanımlarının aklına ilk gelen markalardan bir tanesi Tefaldir. Hemen her küçük ev aletinde ürünü olan Tefal, son yıllarda oldukça popüler olan yağsız fritöz yani airfryer modelleri ile de dikkat çekiyor. Bu konuda bir kaç farklı modeli olan Tefal’in en iyi Airfryer modeli ise Easy Fry Grill & Steam olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tefal ürünleri ömürlük hatta evladiyelik olarak bilinmektedir. Gerçekten çok sağlam cihazları vardır. Airfryer ürünleri de oldukça kalitelidir. Şimdi gelin Tefal Easy Fry Grill Steam Airfryer özelliklerine bir bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5056 Dijital Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 1700 w gücünde çalışmaktadır. Gri ve siyah olmak üzere iki renk çeşidi vardır. Cihazın ağırlığı 7.9 kilogramdır. 6.5 litre kapasiteli (8 kişilik) pişirme yapabilmektedir. 70.7 cm genişliği ve 39.9 cm kalınlığı bulunmaktadır.

Pişirme Özellikleri: 3’ü 1 arada teknolojisi ile kızartma ve buhar ile pişirme özellikleri bir aradadır. Oldukça sağlıklı pişirme imkanı sunar. Ekstra çıtırlık teknolojisi ile tıpkı bir tavada kızartma yapmış gibi yemekler pişirebilmektedir. Haznesinde bulunan döküm alüminyum ızgara ile mangal tadında sulu ve yumuşak et ve sebzeler hazırlanabiliyor. Buhar teknolojisi geliştiği için buğulama balık pişirebilirsiniz. 1.1 litrelik su haznesi 85 dakika boyunca buhar üretebiliyor. 7 otomatik programı sayesinde patates, tavuk, sebze, et, nugget ve diğer yiyecekleri kolaylıkla pişirebiliyorsunuz. Tefal Fry Grill Steam klasik fırınlara göre %52’den daha hızlıdır. 80 dereceden 200 dereceye kadar ayarlanabilir sıcaklığa sahiptir. Ayrıca zamanlayıcı özelliği ve dijital kontrol paneliyle son derece kullanışlıdır. Pişirme haznesi 1.6 kg yiyecek alabilmektedir. XXL boyutlarında olan bu yağsız fritöz geniş ailelerin ihtiyacını karşılayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY07 8 L Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer Kullanıcı Yorumu

Ben her zaman her şeyin en kalitelisini almayı özen gösteririm. Çünkü ucuz alacak kadar zengin değilim sözünü kendime motto edinmiş durumdayım. Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer muadillerine göre daha pahalı. Ancak kalitesi kesinlikle rakipleri ile karşılaştırılamaz. Bu yüzden bu üründen bir tane aldım. Çocuklarım kızartmayı çok seviyor. Ancak yağda kızartma sağlığa zararlı olduğu için kaliteli bir airfryer almak istedim. Tefal’in bu ürününün yapımında kullanılan malzeme tamamen sağlığa zararlı maddeler içermiyor. Patates, tavuk ve köfte pişirirken tıpkı yağda kızartma yapmış gibi çıtır çıtır çıkıyor. Bazen buğulama balık yapıyorum harika lezzetli yiyecekler çıkartıyor. Geniş pişirme sepeti sayesinde dört kişilik kendi ailemin ihtiyacını rahatlıkla görüyor. Hafta sonları her kahvaltı da muhakkak çalıştırıyorum. Ayrıca yağdan ettiğim tasarruf parasını yavaş yavaş çıkartmaya başladı. Pişirme sonrası temizlemesi kolaydır. Pişirme sepeti bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Tefal Easy Fry Grill & Steam Airfryer Alınır Mı?

Fiyatının pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama Tefal kalitesinin ucuza alınmayacağı da ortada bir şey. Tefal ürünleri kaliteli olduğu için gözünüz kapalı alabilirsiniz. Ayrıca 2 yıl garantisi ve yaygın servis ağı olması almak için diğer sebepler arasında. Eğer premium bir airfryer almak istiyorsunuz Tefal’in bu ürününü gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.