Xiaomi Himo ZB20 Bisiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Çinli teknoloji devi Xiaomi, telefon ve bilgisayar modellerinden sonra şimdilerde ulaşım sorunları için en fiyat performans bisiklet modellerini üretmeye devam ediyor. Dev firma, performans konusunda rakiplerini geride bırakırken müşterileri için her anlamda sağlamlık da sunuyor. Bu noktada Xiaomi elektrikli bisikletler, teknolojinin getirdiği tüm nimetleri bünyelerinde barındırıyorlar.

Markanın en yeni elektrikli bisiklet modellerinden Xiaomi Himo ZB20, prestij sağlarken ulaşım sorunlarına da kesin çözüm oluyor. Yakıt masrafını dert etmek istemeyenlerin ilk tercihi olan model, aynı zamanda keyifli sürüşlerin de kapılarını aralıyor. İşte, fiyat performans canavarı olarak adlandırılan Xiaomi Himo ZB20 modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Xiaomi Himo ZB20 Teknik Özellikleri

2023 yılında bisiklet severlerle buluşmaya başlayan Xiaomi Himo ZB20 modeli, katlanabilir ve elektrikli bisiklet sınıflandırmasıyla satışa sunuluyor. Sadece yetişkinlere özel olan bisiklet, tasarımsal ve teknik açıdan hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Toplamda 6 vites sayısıyla sizlere ulaşan modelde sağlamlık açısından alüminyum bir kadro malzemesi tercih edilmiş. Ayrıca ergonomik olarak da harika olduğu bilinen modelin toplam ağırlığı 28 kg gelmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi 14 Nasıl Telefon? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Bunlarla birlikte Xiaomi Himo ZB20 modelinde aynı sağlamlık jant sisteminde de özenle korunmuş ve bu nedenle 20 inç boyutunda olan jantlar için alüminyum alaşım tercih edilmiş. Ayrıca ürünün fren sistemini geliştiren mühendisler, bisiklete mekanik disk fren sistemlerinin kullanılmasını sağlamışlardır. Çoğu rakibinden farklı olarak amortisör sistemine de sahip olan modelde bu sistem sadece ön tarafta kullanılmış ve yaylı olarak geliştirilmiş. 

Güç özellikleri de dikkat çeken Xiaomi bu modelinde elektrikli motor içerisinde 48 V akü gerilimi bulunuyor. Bunun yanı sıra 10 Ah akü kapasitesi olan araçta toplam motor gücü de 250 W olarak görülüyor. Son olarak azami sürüş menzilinin 80 km olduğunu ve şarj süresinin 6 saat olduğunu belirtmekte yarar var.

İlginizi Çekebilir:  AsViva B13 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Himo ZB20 Kullanıcı Yorumları

Kızımın trafik korkusu olduğundan ehliyet almadan önce bir şekilde bu korkusunu yenmesini istiyorduk. Bu nedenle güvenli olması açısından motosiklet yerine elektrikli bisiklet satın almaya karar verdik. Uzun araştırmalardan sonra Xiaomi Himo ZB20 modelini satın aldık. Modelin alüminyum alaşımdan üretilmesi sağlamlık açısından bize güven verdi. Ayrıca hafif olan model, performans konusunda da herhangi bir sorun yaşatmıyor. Çok uzun seyahat mesafesine sahip olduğu için arada sıra eşimle ben de bisikleti alıp bir yerlere gidebiliyoruz.

Xiaomi Himo ZB20 Alınır Mı?

Xiaomi Himo ZB20 modeli, rakiplerinden toplam menzil ve amortisör varlığıyla öne çıkıyor. Performans konusunda da sıkıntı yaşatmayan bisiklet, sadece şarj süresinin fazla olmasıyla eksi puanı hanesine yazdırıyor. Ergonomik açıdan çok rahat olan bisikletin aküleri de uzun ömürlü kullanım garantisi ile sizlere ulaşıyor. Tüm bu özelliklere baktığımızda kaliteli bir elektrikli bisiklet arayanların Xiaomi bu modelini satın alabileceğini belirtmemiz gerekiyor. 

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.