Yui Taşınabilir Şarjlı Saç Şekillendirici Nasıl ve Alınır Mı? Yui TA2888 Kullanıcı Yorumları

Kişisel bakım ürünleriyle ön plana çıkan Yui’nin TA2888 model taşınabilir şarjlı saç şekillendiricisi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Yui TA2888 taşınabilir şarjlı saç şekillendirici kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Özellikle çalışan kadınların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olan saç maşaları, saç şekillendirme ve düzleştirme işlerinde çok büyük yardımcı oluyor. Piyasada çok farklı marka ve özellikte saç maşaları bulunuyor. Bunların bir çoğu kablolu olduğu için sürekli priz ihtiyacı duyar. Ancak Şok marketlerde satılan Yui TA 2888 model koldu taşınabilir şarjlı saç şekillendirici kadınların çantasında bile taşıyabileceği özellikte bir saç maşası. Yui markası Çin üretimi olup, Türkiye’de satılmaktadır. Gayet özellikli ve sağlam ürünleri uygun fiyatlarla satmaktadır.

Yui TA2888 Taşınabilir Şarjlı Saç Şekillendirici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 4800 mAh kapasiteli bataryası ile 35 dakika kadar çalışabilmektedir. Üstünde Dijital gösterge ekranı bulunmaktadır. 210 dereceye kadar ısınabilir ve her türlü saç tipine uygundur. 16 mm maşa çapına sahiptir. İnce bukle, düzleştirme ve dalgalı yapma özellikleri vardır. Kullanılmadığı zaman kendi kendine kapanmaktadır. Isınma yerinde seramik plakaya yer verilmiştir. Açma kapama düğmesi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Pla coin Nedir? Yorumları ve Tahminleri
Yui TA2888 Taşınabilir Şarjlı Saç Şekillendirici Teknik Özellikleri
Batarya Kapasitesi 4800 mAh
Çalışma Süresi 35 Dakika
Maksimum Sıcaklık 210 °C
Maşa Çapı 16 mm
Gösterge Ekranı Var Dijital LCD
Plaka Seramik
Otomatik Kapanma Var
Şarj Girişi Mikro USB
Boyu 30 cm
Model Yui TA2888
Garanti Süresi 24 Ay

Yui TA2888 Taşınabilir Şarjlı Saç Şekillendirici Kullanıcı Yorumu

Öyle bir saç yapım var ki, evden çıkmadan şekillendirdiğim zaman 1 saat sonra tekrardan bozuluyor. İş yerinde çalışma arkadaşlarım bana günde kaç defa saçlarını yapıyorsun diye söylüyorlardı. Bunun bir çözüm yolunu ararken Şok markete haftanın ürünü olarak geldiğini gördüğüm Yui şarjlı taşınabilir saç maşasını aldım. Tek şarjla yarım saat kadar kullanıyorum. Yani saçlarımı 2 defa şekillendirmeme yetecek kadar şarjı gidiyor. Bukle ve dalgalı saç şekillendirme için çok ideal. Dijital göstergesi şarjının ne kadar kaldığını ve kaç derecede çalıştığını gösteriyor. Ben şarjlı olunca çok başarılı olmaz diyordum ama gayet güzel yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yanlış Ağa Gönderilen Kripto Para Nasıl Kurtarılır?

Yui TA2888 Taşınabilir Şarjlı Saç Şekillendirici Alınır Mı?

Benim gibi saçlarıyla takıntı yaşayan varsa çantasında muhakkak bulundurması gereken bir cihaz. Şarjlı ve yanınızda her yere taşıyabiliyor olmanız büyük avantaj. Şok markete indirimli ürün olarak çok uygun fiyatlara geliyor. Her çalışan kadının muhakkak bir tane bu cihazdan bulunması gerekiyor. Çok sağlam ve kaliteli bir yapısı var. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.