Arzum Nuvo AR5066 Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kadınların vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan saç maşası çok farklı markalarda olabiliyor. Bu yazımızda Türkiye’nin en bilinen markalarından bir tanesi olan Arzum’un Nuvo AR5006 model saç maşası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum Nuvo AR-5066 saç maşası inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Özellikle benim gibi çalışan kadınların saçlarını yapmaları bir takım cihazlar kullanmaları gerekmekte. Çünkü saçları bakımsız bir halde dışarı çıkmayı kimse istemez. Bu sebeple saç maşaları uzun yıllardır satışta olan ürünlerdir. Her ürünü kullanamıyorsunuz çünkü saçlarınızı yakabiliyor ve zarar verebiliyor. Ben Arzum ürünlerine her zaman güvenmişimdir. Çünkü Arzum, kaliteli ve uzun ömürlü cihazlar üretmektedir. Kişisel bakım ürünleri denildiği zamanda Arzum Türkiye’de en satılan markalardan bir tanesidir. Hele A101, Bim ve Şok gibi marketlerde uygun fiyata satıldığı zaman insan almamak için kendini zor tutuyor. Bende Arzum AR5066 Nuvo saç maşası aldım ve 1 yıldan fazla bir zamandır kullanıyorum.

Arzum Nuvo AR5066 Saç Maşası Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Arzum nuvo ar5066 saç maşası 160 ile 200 derece ayarlanabilir sıcaklık değerine sahiptir. Soğukken ısınma süresi 35 saniye gibi çok kısadır. Plaka kısmında seramik malzeme kullanılmıştır. Soğuk tutma ucu sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. Dijital ekranında maşanın sıcaklığını görebiliyorsunuz. Ayrıca iyonlu olması yine avantajdır. Maşa kısmı 19 mm çapındadır. 200 cm kablo uzunlu sayesinde prizden çok uzakta bile kullanabiliyorsunuz. 360° derece dönebilir kablo bağlantı noktasına sahiptir. Tutma kısmı kesinlikle sıcağı iletmiyor. Bu sayede kullanım sırasında eliniz yanmıyor. Otomatik kapanma ve ince bukle yapabilme özelliği var.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arzum Nuvo AR5066 Saç Maşası Kullanıcı Yorumu

Çalışan kadın olmanın zorluğunu herkes bilir. Saçlarınız sürekli olarak bakımlı görünmek zorundadır. Bazen düz bazen de dalgalı olması gerekiyor. Daha önce uzun yıllar Arzum saç maşası kullandığım için yeniden Arzum almak istiyordum. Ama malum yüksek enflasyon nedeniyle fiyatı bütçemi aşıyordu. Bende araştırma yaparken A101’e uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Arzum nuvo ar5066 saç maşası aldım. Teknoloji olarak çok üstün ve kaliteli bir ürün. Benim saçlarım çok zor şekil alıyor. Ama Arzum saç maşası ince bukleler yapabiliyorum. Ayrıca yaptığı dalgalı saçları ikinci gün bile kullanıyorum. Eğer dikkatli olursanız asla saçlarınızı yakmaz. Dijital göstergesi sayesinde cihazın sıcaklığını sürekli kontrol edebiliyorum.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Mutfak Tartısı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arzum Nuvo AR5066 Saç Maşası Alınır Mı?

Arzum’un tüm ürünleri zaten kalitesiyle meşhurdur. Ben hiçbir zaman Arzum cihazı alırken ikilemde kalmadım. A101’e piyasa fiyatının çok daha altına geldiğini görünce bu saç maşasından aldım. Benim işimi fazlasıyla görüyor. Her gün muhakkak kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Saç maşası ihtiyacınız varsa Nuvo AR5066 işinizi fazlasıyla görecektir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.