Ape Ryder Bonobo Elektrikli Bisiklet Nasıl, Kullanıcı Yorumları

Türkiye pazarına yeni giriş yapmış olsa da aylardır en çok satan elektrikli bisiklet modellerine imza atan Ape Ryder markası, rakiplerini her anlamda geçmeyi başarıyor. Yıllardır globalde satış rekorları kırmayı başaran marka, Türkiye’de satışa sunduğu modelleriyle de istenileni tam olarak vermektedir. Bu noktada teknolojiyi takip eden marka, yeni nesil özellikleri de ilk defa kullanıcılarına sunmaktadır.

Markanın imza ürünlerinden biri olan Ape Ryder Bonobo, özel teknolojik gelişmeleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. Tasarım anlamında oldukça şık olan model, performans açısından da kullanıcıları hiç üzmüyor. Bu durum, binlerce olumlu kullanıcı yorumuyla da kanıtlanmış durumdadır. İşte, sıklıkla araştırılan Ape Ryder bu muhteşem modeline dair merak edilen tüm detaylar;

Ape Ryder Bonobo Teknik Özellikleri

Son zamanların en çok satan modellerinden olan Ape Ryder Bonobo, performans anlamında önemli özellikleriyle ön plana çıkıyor. Güçlü bir akü sistemine sahip olan modelde 48V 20Ah değerinde bir akü performansı bulunuyor. Bununla birlikte rakiplerinden farklı olarak Ape Ryder Bonobo modelinde hem ön hem de arka orta bölümde bir süspansiyon sistemi yer alıyor. Bu süspansiyon sistemine ise marka tarafından Ape Ryder Suspension adı verilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Green Life City Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Bunlarla birlikte performansın yanı sıra ergonomiye de çok önem verilen Ape Ryder bu modelinde sele kısmında özel konfor sele tercih edilmiştir. Bu sayede modelin kullanıcıları, en keyifli ve rahat şekilde yolculuğa çıkabilmektedirler. Üstelik bu yolculuklar sırasında elektrikli bisiklet kullanıcıları maksimum 25km/h hızlara kadar çıkabiliyorken hız arttırımı ile modelin 45km/h hızlara kadar çıkabildiği de ifade edilmektedir. Üstelik bu hızlara çıkan kullanıcılar, toplam 70-100 km arası menzili de kolayca gidebilmektedirler. Bunların yanı sıra Ape Ryder bu modelinde lastik kısmında Kenda 20×4.5 modelleri kullanılıyorken gösterge kısmında da bir LCD sistemi yer alıyor. Modelin net ağırlığı 35kg olarak gösterilirken maksimum olarak çıkabileceği ağırlık 160 kg olarak belirlenmiş. Bunlarla birlikte gren sisteminde hidrolik fren kullanılan modelde özel sele altı çanta, direksiyon bardan tutucu, Shimano 7 vites ve orijinal gaz kolu yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  RKS TNT5 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl? Kullanıcı Yorumları Teknik Özellikleri

Ape Ryder Bonobo Kullanıcı Yorumları

Evden kısa mesafelere yakıt derdi olmadan gidebilmek için kendime bir elektrikli bisiklet satın almak istiyordum. Bu noktada yaptığım araştırmaların ardından Ape Ryder Bonobo modelini satın almaya karar verdim. Modeli kullandığım ilk günden beri keyifli ve güvenli sürüşler yapabiliyorum. Üstelik hız ve menzil limiti de benim için oldukça yeterli gibi duruyor. Her anlamda Ape Ryder Bonobo modelinden çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

Ape Ryder Bonobo Alınır Mı?

Son zamanların en çok satan modellerinden olan Ape Ryder Bonobo, özel tasarımıyla birlikte performans anlamında da rakiplerini kolayca geçmeyi başarıyor. Üstelik modelin ekstra özellikleri de güvenli ve keyifli sürüşlere destek oluyor. Fiyat performans olarak görülen Ape Ryder Bonobo modeli, kesinlikle alınabilecek elektrikli bisikletlerden biri olarak görülüyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.