RKS T7 Nasıl? Yorumları ve Teknik Özellikleri

Bisiklet denildiğinde yıllardır akla gelen ilk markalardan olan RKS, yeni nesil modelleriyle de herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Elektrikli bisiklet alanında ergonomik ve tasarım harikası modeller sunmayı başaran marka, aynı zamanda performans konusunda da istenileni tam olarak veriyor. Yokuş yukarı dahi oldukça güçlü bir performans gösteren RKS modelleri, her yaştan insan için kolay bir kullanım sağlıyor.

Son ayların en çok araştırılan elektrikli bisiklet modellerinden olan RKS T7, milyonları kendisine adeta aşık etmeyi başarıyor. Yüksek performanslı bir model olan T7, batarya sistemiyle de rakiplerinden her daim bir adım öne çıkıyor. İşte, herkesin merakla araştırdığı RKS T7 modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

İçindekiler

RKS T7 Teknik Özellikleri

2020 yılında piyasaya sürülerek elektrikli bisiklet severlerle buluşturulan RKS T7 modeli, her ay satış rekorları kırmaya devam ediyor. Elektrikli dağ bisikleti sınıfında satışa sunulan model, yetişkinler için oldukça rahat bir kullanım avantajı sağlıyor. Bu noktada hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatça kullanılabiliyor. Kullanıcı deneyimlerinden uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabildiği görülen RKS T7 modelinde kadro malzemesi olarak alüminyum alaşım tercih edilmiş ve modelin ağırlığı 27kg olarak tutulmuş.

İlginizi Çekebilir:  Motolux F8 Elektrikli Motosiklet Nasıl? Alınır Mı?

Her anlamda rakiplerinden önde olduğu bilinen RKSnın T7 modeli, jant çapı olarak da 26 inç boyutuyla karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada kadro malzemesinde olduğu gibi jant malzemesinde de sağlamlık açısından alüminyum alaşım tercih edilmiştir. Güvenliğinde hat safhada önem verildiği modelde mekanik disk fren sistemi yer alırken amortisör teknolojisi de kullanılmış. Bu noktada amortisör sistemi sadece önde yer alırken amortisör türü de yaylı olarak bilinmektedir.

RKS T7 elektrikli bisiklet modelinin güç özelliklerine baktığımız zaman akü gerilimi olarak 48V değerinde bir güç sistemi karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte akü kapasitesi 10.4Ah olan modelde motor gücü de 250W olarak görülmektedir. Ayrıca azami sürüş menzili tam 45km olan modelde şarj süresi de 6 saat olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Volta Vsm Elektrikli Bisiklet Nasıl? İyi Mi? Kullanıcı Yorumları

RKS T7 Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda okula ve işe giderken araç kullanımı sağlamam yakıt olarak beni zor durumda bırakıyordu. Bu nedenle en azından iş ve okul arasındaki kısa mesafelere gidebilmek için elektrikli bir bisiklet modeli satın almak istiyordum. Yaptığım araştırmalardan sonra karşıma RKS T7 modeli çıktı. Her anlamda başarılı bulduğum model, amortisör kalitesiyle de kullanışlı bir sürüş deneyimi sağlıyor. Üstelik batarya performansından da bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bu nedenle tüm yakınlarıma RKS’nın T7 modelini tavsiye ediyorum.

RKS T7 Alınır Mı?

Elektrikli bisiklet satın almak isteyen kişilerin sıklıkla karşısına çıkan modeller arasında gösterilen T7, amortisör desteğiyle rakiplerinden farklı olmayı başarıyor. Üstelik akü gerilimi ve kapasite anlamında da standart ölçülerden daha üstün olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle RKS T7 modelini alınabilir bisiklet arasında görüyoruz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.