Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektrikli bisiklet markalarından bir tanesi olan Kron’un EFD 100 model katlanır elektrikli bisiklet modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kron EFD 100 katlanır elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Elektrikli bisiklet konusunda Türkiye, son yıllarda çok fazla yol aldı. Yüzde yüz yerli sermayeli elektrikli bisikletler dünyanın her ülkesine ihraç ediliyor. Bu konuda yerli markalar arasında yer alan Kron, uzun yıllardır bisiklet üretiyordu. Ancak gelişen teknolojiye ayak uydurarak elektrikli bisiklet üretim ve satışına da başlamıştır. Daha çok Teknosa mağazalarında gördüğümüz Kron elektrikli bisikletleri özellikleri ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Bunlardan bir tanesi de Kron EFD 100 katlanır elektrikli bisiklet modelidir.

Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özeliikleri: 250 W gücünde bir elektrikli motoru bulunuyor. 36 V 10Ah gücünde bir bataryası var. V tipi fren sistemine sahiptir. Samsung 2900 mAH bataryası gayet yeterlidir. Shimano Tourney marka vites artırıcısı ve 7 vites sayısı bulunuyor. 20″ tel jantları bulunmaktadır. Yine Shimano marka ruble setine yer verilmiştir. CST marka lastikler kullanılmıştır.  Şarj süresi sıfırdan tam dolu seviyeye 4-6 saat arasında sürmektedir. Toplam yapılan kilometre, anlık hız ve kalan şarjı gösteren bir dijital LCD ekranı var. Ön ve arka led farları bulunmaktadır. En yüksek hızı saatte 25 km/s olarak ölçülmüştür. Maksimum 125 kg yük taşıyabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Philips (HI5918/20) Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Teknosa indirimim olduğu için bu fırsatı elektrikli bisiklet ile değerlendirmek istiyordum. Gittiğim mağazada çok bir seçenek olmadığı için Kron EFD 100 katlanabilir elektrikli bisiklet aldım. Görünüşü gayet güzel duruyor. Ben bu bisikleti hafta sonları doğa gezisinde kullanıyorum. Örneğin Ankara Mogan gölü etrafını tek şarj ile turlayabiliyor. Katlandığı zaman arabanın bagajına sığdırabiliyorum. Tekerlerinin ince olması arazi sürüşleri için pek uygun değil. Frenlerinin V tipinde eski sistem olması en kötü tarafı bence. Görünüm olarak çok şık ve harika tasarıma sahip. Kaliteli ve çizilmelere karşı dayanıklı boya kullanılmıştır. Bazen sorunsuz bir şekilde eşimde kullanıyor. Kadın ve erkekler için karma kullanım imkanı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHS 2050 Kalın Maşa Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Özellik ve fiyat olarak baktığınız zaman biraz liste altlarında kaldığını göreceksiniz. Ben Teknosa indirim çeki olmasaydı almazdım sanıyorum. Özellikle kullanılan fren sistemi hiç yakışmamış. Yine de tasarım olarak tercih edebilirsiniz diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.