Kiwi KFAN7417 Vantilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sıcak havalarda kurtarıcı bir cihaz olan vantilatörün yerli üreticisi olan Kiwi’nin KFAN7417 model kodlu vantilatörü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KFAN 7417 vantilatör inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi vantilatördür. Çünkü ortamı serinletmek için birebir ucuz ürünlerdir. Klima hem pahalı hem de bazı kişiler için rahatsız edici olabilir. Ancak vantilatörler öyle değildir. Ortam havasını üfürerek sizi serinletmeye yarar. Vantilatör markası piyasada çok fazladır. Bazıları çok pahalı ama bazıları da oldukça ucuzdur. Bu konuda Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Kiwi, özellikle A101 marketlerde çok uygun fiyatlara satılabilmektedir. Hemen her ev aletinde bir cihazı olan Kiwi’nin KFAN 7417 model vantilatörü özellikleri ve fiyatıyla dikkat çekmektedir.

Kiwi KFAN7417 Vantilatör Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 40 W gücünde bir motoru bulunuyor. Metal ızgara parmak koruma emniyeti bulunuyor. Dengeli durmayı sağlayan 60 cm genişliğinde 4 ayaklığı var. Kafa ayar düğmesi ve yükseklik ayarlı bulunuyor. En yüksek konumda 150 cm yüksekliğe çıkıyor. Salınım fonksiyonu ile sağa sola dönüş yapabilir. 3 hız ayar kademesi bulunuyor. Pervane genişliği 17″ (43 cm)’dir.

İlginizi Çekebilir:  Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kiwi KFAN7417 Vantilatör Kullanıcı Yorumu

Teknoloji markaları ülkemizde son zamanlarda oldukça arttı. Özellikle yeri üretim olan markalar çok uygun fiyatlara cihazlar üretebiliyor. Yaz aylarında serinlemek herkesin ihtiyacıdır. Ben evim için A101’den Kiwi KFAN7417 vantilatör aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kurulumu oldukça kolay. Ben evimde kullanıyorum çok iyi iş görüyor. Ön metal ızgarasının aralıkları küçük olduğu için çocuklar için oldukça güvenli. En yüksek hız ayarında baya bir üflüyor. Ayrıca kafası sağa sola dönebildiği için odaya eşit şekilde serinlik sağlıyor. 4 ayaklı olması benim bu cihazı almamda büyük rol oynadı. Bundan bir önceki vantilatör 3 ayaklıydı ve devrilmeye çok meyilliydi.

Kiwi KFAN-7417 Vantilatör Alınır Mı?

Dediğimiz gibi vantilatör yaz aylarında her evde olması gereken cihazlardan bir tanesi. Bunaltıcı sıcaklarda kurtarıcı olabiliyor. Ben çok para ayırmak istemediğim için A101’den uygun fiyata Kiwi aldım. İşimi fazlasıyla görüyor ve oldukça memnunum.

İlginizi Çekebilir:  Karaca Hatır Hüp Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.