Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Bir Alman markası olan Schafer’in Ventus model saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Schafer Ventus saç kurutma makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Duş sonrası kimse ıslak saçlarla gezmek istemez. Çünkü ıslak saçlar kendi kurursa çok daha çabuk yıpranır. Ayrıca kırılmalar daha fazla olur. Kış aylarında ise ıslak saçlarla dışarı çıkmak sinüzit gibi ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilir.  Bu yüzden saç kurutma makineleri oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Saç kurutma makinelerinin diğer bir özelliği ise saçlara şekil vermesidir. Bu sebeple güçlü ve sıcak hava üfleyebilen saç kurutma makineleri her zaman daha fazla rağbet görmüştür.

Piyasada onlarca marka ve modelde saç kurutma makinesi vardır. Eğer bir cihaz hareket ediyorsa Alman malı olanlar tüm dünyada en iyileri olarak kabul edilir. Çünkü mekanik konusunda almanlar her zaman en iyilerini üretmiştir. Schafer, bir Alman markasıdır cihazları en kalitelilerden olarak bilinmektedir. Türkiye’de uzun yıllardır ürünleri satılan Schafer’in Ventus marka saç kurutma makinesi ise oldukça güzel, özellikli ve dayanıklı bir cihazdır. A101 ve Bim gibi marketlerde çok uygun fiyatlara da satılabilmektedir.

Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2000 W gücünde bir motoru bulunuyor. 2 kademe sıcak ve 1 kademe ılık üfleme ayarı vardır. Ayrıca istenilirse soğuk üfleme ayarı da bulunmaktadır. Kutusunun içinden dar başlık ve fön aparatı çıkmaktadır. AC tarzı motoru çok uzun ömürlü ve sağlamdır. 41 dB ses çıkartmaktadır. Aşırı ısınmaya karşı koruması ile güvenli bir makinedir. 1.7 metre kablo uzunlu ile çok geniş bir alanda kullanma imkanı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kumtel Dikey Isıtıcı Nasıl? Teknik Özellikleri ve Yorumları

Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çalışan bir kadın olduğum için saçlarıma bakmam gerekiyor. Ayrıca saçlarım dalgalı olduğundan sürekli olarak düzleştirme ihtiyacım var. Bu sebeple A101 markete aldın aldın ürünü olarak indirimli geldiği gördüğüm Schafer Ventus model saç kurutma makinesini aldım Çok güçlü ve güzel bir yapısı olan cihaz. En sıcak ayarında gayet performanslı. Kısa sürede saçlarımı kış ayında bile kurutuyor. Saç düzleştirme konusunda çok yardımcı oluyor. En sıcaktayken soğuk kademesine alınca hemen soğuk üflemeye başlıyor. Sanki profesyonel kuaför makinesi gibi bir performans sergiliyor.

Schafer Ventus Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Schafer’in ne kadar kaliteli ürünler ürettiğini anlatmama gerek yok. Zaten kendisini kanıtlamış bir marka. saç kurutma makinesinde yılların verdiği tecrübesi var. Markasız cihazlar alıp iki gün sonra bozulmasındansa bunu alıp uzun yıllar kullanmak çok daha mantıklı. Zaten A101’e arada sırada indirimli ürün olarak çok ucuza geliyor. Eğer takip ederseniz az para ile yüksek kaliteli olan bu saç kurutma makinesini alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SVC 3486 Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.